111

У Тернополі, як і в цілій Західній Україні, не прийнято дарувати подарунки на Новий рік. Ну, хіба солодощі дітям і кавалєри балують дівчат. В столиці та інших частинах України ситуація інша – омоскалені українці вже два десятиліття підтримують кремлівську традицію з їхнім “перекособоченим” календарем, в якому спочатку Новий рік, а потім Різдво.
Українці масово розпродають свої новорічні подарунки. За не дуже потрібні подарунки українці намагаються виручити дуже потрібні гроші. Так, після новорічних свят на сайті Slando істотно додалося оголошень, в яких люди розпродають те, що їм невдало подарували. Про це йдеться в дослідженні Slando.

Найчастіше українці виставляють на продаж подаровану парфумерію та різні аксесуари. Наприклад, після свят суттєво збільшилася кількість пропозицій нових гаманців, ременів, краваток, наручних годинників, сумочок тощо.

Смартфони і ноутбуки теж не завжди подобаються новим господарям. Так, серед оголошень можна знайти пропозицію iPhone 5S, де в якості причини продажу значиться “Подарували на новий рік. Я за Android!”.

У самій незручній ситуації опинилися одержувачі живих подарунків. Зокрема збільшилася кількість пропозицій, в яких автори просять безкоштовно забрати подарованих їм цуценят, кошенят та іншу живність.

Цікаво, а які невдалі чи непотрібні подарунки отримали тернополяни? Поділяться у коментарях ))

3 comments

  1. Катя

    Коханця сусідки Галки. Чоловік її приперся на день скоріше. Те бідолашне на балконі мерзло. Пошкодувала. Впустила. Так воно зараза ще два дні до мене приходив, набивався в хахалі. Ледве зі своїм хлопцем не посварилась. От такий мала подарочок

  2. Олеся

    Годинник. Хлопець подарував. Привіз з Європи. Подарунком була довольна аж поки на роботу не пішла. О 12 годині з наручного годинника вискочив Путін і дванадцять разів кукурікнув. на нараді. У цей час в нас була нарада. Всі були в шоці. Я своєму чуть харакірі не зробила. Він виявляється, хотів так пожартувати..бо в нас колектив “тучно-похмурий”. Чому Путін не вискакував раніше – не признається заразка )))

  3. Коля

    Мені дівчина подарувала білизну. Для себе. прикольно було. Тільки якось незручно..і Новий рік, і в мене день народження. Друзі як запитали, що тобі Свєтка подарувала, вирвалось – стрінги. Досі всі жартують – ти нині в подарунку прийшов чи без? (((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.