Сьогодні вся інтернет-спільнота України , яка черпає новини з всесвітньої павутини, пишається польським журналістом Бартоломеєм. “Знайшлась сила проти Беркута! Польский журналіст затролив наш Беркут. Одразу після сутички пішов брати коментар: “dla czego to robisz?”, “co robisz?”, “ty ukrainec! co ty robisz!”, “chcesz kogoś zabić” (Для чого це робите? А що ви робите?”, “Ти хочеш когось забити?!”. Беркут прозрів від безстрашності”,- сповіщає львівська журналіст Мар’яна П’єцух.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/01/tymoshenko-3-150x150.jpeg)
Чому Юлія Тимошенко проти переговорів з Януковичем?
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/01/berkyt-ogo-150x150.jpg)