Працює консультаційний центр для школярів

Поділитися

В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості діє Консультаційний центр для школярів. В центрі постійно проводяться профорієнтаційні заходи з учнівською молоддю на теми: «Шляхи оволодіння професією», «Світ професій», «Визначаємо професійні нахили», «Презентація професії». Учні приймають участь у конкурсах малюнків, профорієнтаційних вікторинах та іграх, знайомляться з барометром професій, аналізують актуальні вакансії та перспективи професійного навчання в навчальних закладах різних типів, в т.ч. центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.

Мета заходів полягає в ознайомленні учнів з різними шляхами оволодіння професією, закріпленні отриманої інформації, визначенні рівня сформованості рішення щодо вибору професії, ознайомленні учнів з навчальними закладами регіону, які здійснюють навчання за актуальними професіями; вивченні усіх сторін професії, особливостей роботи за нею. Учні мають можливість ознайомитись з профінформаційними папками з описами професій, переглянути за допомогою інтерактивної дошки відеофільми із циклу «Світ професій», та ознайомитись із паспортами підприємств, які пропонують працевлаштування за певними професіями.

В Консультаційному центрі школярі мають можливість користуватись інформаційними папками з описами професій, інформаційні папки «Професіографічний путівник», інформацією про підприємства: паспорти підприємств, які мають вакансії; паспорти підприємств, установ які здійснюють профнавчання; паспорти підприємств, які пропонують тимчасову зайнятість; паспорти діючих підприємств. Також для користування

є комп’ютери вільного доступу, призначені для профдіагностичного тестування школярів.

У Відеотеці відділу довідково – інформаційної роботи з населенням для школярів наявні відеокасети із циклу «Світ професій», диски із циклу «Світ професій», відеоматеріали з питань запобігання торгівлі людьми (дітьми), відеоматеріали з питань забезпечення здорового способу життя.

 

Коли в Тернополі буде справжня зима?!

***

Поки тернополяни відпочивають – браконьєри полюють

***

На сайті “Не бути скотом” про представників влади, які порушують закони вже є перша тернополянка

***

СБУ впіймала “Сталіна”

***

Автомайдан звертається за допомогою до всіх небайдужих!

Автомайдан звертається за допомогою до всіх небайдужих!

Найбільша в Україні різдвяна шопка у Тернополі поповнилась новими персонажами