111

 Один із лідерів партії УДАР на Тернопільщині Віталій Максимов переконаний, що сьогодні опозиційні сили повинні виставити на президентських виборах єдиного кандидата, який уже буде мати сформовану команду. А всі ці страшилки, які поширюють недалекоглядні політики, що треба всім опозиціонерам йти у першому турі, не витримують жодної критики. Лунають заяви, припущення, що когось можуть вбити, когось просто зняти, комусь ще щось зробити. 

-Думаю, що все це сказано без належного аналізу, ґрунтується більше на емоціях, ніж елементарній логіці. А ситуація наразі така:  потрібен вже наприкінці січня-початку лютого єдиний кандидат в президенти України, щоб перемогти Януковича,- вважає Віталій Вікторич.  Вже не потрібно робити праймерізів. Є результати соцопитувань авторитетних  організацій.  Тому вибрати найрейтинговішого кандидата – просто.  Наразі треба формувати команду уряду. Але по галузям, а не партійним квотам. Вважаю, що якщо партія не має висококласного фахівця, а є лише претендент-член партії, то це шлях в нікуди. Суспільство має обов’язково знати як кандидатуру президента, його програму, так і членів  команди. Якщо громада опротестує активно якусь із запропонованих особистостей, треба зважати на думку людей, вивчати причини.  Тому, за необхідності, буде час і можливість поміняти того чи іншого кандидата в уряді. 

-Чому я так думаю? – запитує Віталій Максимов. Та подивімось в історію:  ми бачили трьох кандидатів в президенти ще в 1991 році: Чорновіл, Лук’яненко і Юхновський, потім була «канівська четвірка» з Морозом, Марчуком, Олійником і Ткаченком. Якби вони у 1999 році об’єдналися, то перемогти Кучму були реальні шанси. Але все зробили, щоб їх роз’єднати. Як наслідок, перемогу святкував Кучма. Візьмемо 2010 рік. Аналогічна картина: Ющенко, Тимошенко, Яценюк, Тягнибок, Гриценко, Тигіпко. На той час всі демократичні представники пішли в президенти. Що з того вийшло? Хто реально підтримав Тимошенко у другому турі? Практично ніхто. Навпаки, деякі казали не голосуйте взагалі. Інші говорили, що обидва кандидати – вороги України. І який підсумок виборів 2010 року? Президент Віктор Янукович. І така ж ситуація буде у 2015 році.  Якщо ми не об’єднаємось  за рік до виборів, то шанси виграти примарні.

2 comments

 1. все вірно

  Все вірно, які ще можуть бути інші ініціативи. Тільки єдиний кандидат.
  Все інше приклади приведенні і ми знаємо результат. Опозиція з холодною головою зобов”язана сісти за стіл і домовитись.

 2. олександра

  пане віталію,хіба ви політик? …………………
  за час вашої роботи (при Кавюку) сталось смертельне ДТП, яке залишилось нерозслідуваним.
  чому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.