Сьогодні буде чимало галасу, що Україна перетворюється на диктатуру, як у нас ганебно був прийнятий бюджет. А у нас одне питання: що робила опозиція у цей час? Чому не перешкодили голосуванню? Сьогодні вся Україна буде обговорювати ситуацію. Опозиціонери скажуть, які погані провладні депутати. Проте, як на мене, Яценюк, Кличко і Тягнибок мусять чітко дати відповідь на питання: а де вони були і чому не завадили цьому?
Кличко вже фактично втік від журналістів, які вимагали конкретної відповіді
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/01/Krypnickyj-150x150.jpg)
Як здолати беззаконня влади?
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/01/mydlo-150x150.jpg)