Зборівські дорожники продовжують боротись із негодою на дорогах

Поділитися

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Тернопільській області повідомляє, що 28 січня з 1 години ночі вся техніка Зборівського райавтодору в кількості 10 одиниць працює на очистці доріг загального користування від снігозаметів. Яка ситуація насправді -просимо зборівчан писати у коментарях до цієї замітки. А наразі пропонує офіціоз від дорожників.

Сніг та заметіль при сильному вітрі, пориви якого перевищували 10-12 м/с та інтенсивні опади, які були найбільшими саме у Зборівському районі за короткий період часу затруднили проїзд до 18 сіл (села Ярославичі, Гукалівці, Перепельники, Гарбузів, Манаїв, Піщане, Славна ,Плісняне, Вірлів, Храбузна, Жабиня, Годів, Йосипівка, Цицівка, Загір’я, Панасівка, Чорний Ліс, Серитець ) Зборівського району. Заметеною до половини проїжджої частини була і дороги державного значення Почаїв-Зборів на ділянці Зборів-Залізці. Видимість на дорогах не перевищувала 20-40 метрів, що яскраво свідчать фотоматеріали. В період несприятливих погодніх умов автодороги Зборівського району являються снігозаносимими на 80% своєї протяжності.

«Як правило, насамперед розчищаються дороги державного значення, а це 73,3 км, потім місцевого значення – 294,7 км.» – зазначив начальник Зборівського райавтодору Іван Луців.

Слід зазначити, що жодного механізму на розчистці під’їздів безпосередньо до населених пунктів із сторонніх організацій, підприємств та фермерських господарств не працювало, що значно уповільнює розчистку автодоріг. Зимова стихія є стихія для всіх, а не тільки для шляховиків. З нею необхідно боротись всім сільським, міським та селищним радам, організаціям та підприємствам району разом!

Техніка шляховиків працюватиме цілодобово щоб забезпечити проїзд та надати допомогу водіям, які її потребують.

28 січня негода спостерігалась по всій території Тернопільської області, працювало понад 130 одиниць техніки.

Хоч Азарова звільнили, але суди й далі продовжують нагнітати ситуацію

У Тернополі шукають талановитих артистів