Чому треба зменшити кількість депутатів з 60 до 46 у Тернополі?

Поділитися

Тарас Білан застерігає, що олігархічні клани та князьки  Тернополя, намагаються створити умови для розпуску Тернопільської обласної та міської рад.

Це робиться для того, щоб на хвилі народного піднесення Майдану, відсидівшись в теплих кабінетах під час революції, знову стати депутатами.
Не знаю, чи вдасться зупинити переобрання депутатиків, що з 2010р. (пишу прямо) лизали зади посадовцям партії регіонів.
Але маємо разом шанс, – зменшити їх кількісний склад.
Це питання актуальне не тільки в Тернополі. Якщо народ захоче, можемо зменшити всі ради в області.
Наразі , як громадянин Тернополя, я пропоную зменшити кількість депутатів в Тернополі.
Тарас Білан

Прошу всіх, кому небайдуже наше місто, підтримати мою пропозицію, та прийти в день сесії до Тернопільської міської ради.

 

Тернопільському міському голові (ОСОБИСТО)

вул. Листопадова , 5

м.Тернопіль

 

На тлі революційних подій по скиненні диктатури Януковича В.Ф. олігархічні клани та князьки м. Тернополя, намагаються створити умови для розпуску Тернопільської обласної та міської рад.

Це робиться для того, щоб на хвилі народного піднесення Майдану, відсидівшись в теплих кабінетах під час революції, знову стати депутатом.

 

Проект рішення «Про загальний склад міської ради» підготовлений керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» дозволить зменшення кількісного складу Тернопільської міської ради із 60 до 46 чоловік. Це автоматично призведе до зменшення видатків пов’язаних із їх діяльністю та виконанням депутатських обов’язків.

Враховуючи вище викладене, не прошу, а вимагаю від Вас, якщо маєте, хоч трішки совісті, поваги та любові до власного народу винести на розгляд чергової сесії Тернопільської міської ради проект рішення про зменшення кількості депутатів з 60 до 46 чоловік(мінімальна кількість депутатів, що згідно закону дозволяється для м.Тернополя). Проект рішення підготовлено та додається до звернення.

Одночасно повідомляю Вас про те, що в день сесії Тернопільської міської ради за адресою Тернопільська міська рада , вул.Листопадова ,5 відбудеться зівбрання громадян на підтримку проекту рішення.

Відповідальний за проведення : Білан Тарас Богданович .

Кількість учасників : 10 чоловік(ініціативна група).

 

 

 

 

Голова Тернопільської обласної

громадської організації

«Тернопільські підсумки» ____________ Білан Т.Б.

0

Донька нового Генпрокурора-свободівця вже почала: “думай, про кого це пишеш”

Фінансові інспектори у Теребовлянській центральній комунальній районній лікарні виявили втрати на суму більше 162 тис. гривень