Дмитро Гнап: “Лідери нас зрадили!”

Поділитися

Авторитетний журналіст “Громадського телебачення” Дмитро Гнап виступив сьогодні з полум’яною промовою, яку підтримав весь Майдан. Наш колега, позицію якого повністю розділяє й редакція тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ”, заявив, що у Януковича наразі є три варіанти – піти добровільно у відставку, сісти у тюрму або побачити народний гнів і підпалене Межигір’я.

Дмитро Гнап ніколи за ці дні не виходив на трибуну Майдану. Його запросили вийти сотники народної самооборони, які чули дискусі. Гнапа з Віталієм Кличко. Політик намагався відбрехатися загальними фразами. Натомість, Дмитро нагадав йому, що перш ніж проводити переговори і щось підписувати, Яценюк, Тягнибок і Кличко обіцяли зі сцени Майдану оголосити людям. Лише отримавши підтримку, підписувати будь-який документ. Політики ж підписали з Януковичем перемиря, дали йому фактично ще рік керувати Україною, а вибори президентамають відбутися аж у вересні-грудні цього року. Цього не сприйняв Майдан категорично. Присутніх до 50 тисяч майданівці підтримали Дмитра Гнапа.

Почувши таку потужну критику, на сцену вийшов Віталій Кличко і лише спромігся вибачитись… Зрозумілих пояснень, чому опозиціонери зрадили Майдан досі не має…

Наразі в силі ультиматум, що Янукович має час до 10 години ранку 22 лютого, щоб добровільно піти у відставку.

Янукович має піти у відставку до 10 ранку!

Янукович втік з Межигір’я в Харків