Янукович має піти у відставку до 10 ранку!

Поділитися

Сьогодні ввечері на Майдані триває віче. Сотні тисяч українців моляться за упокій десятків героїв, які поклали життя на Майдані. Коли прийшли партійні лідери Яценюк, Кличко та Тягнибок, панахиду чомусь перевали. Політики почали розповідати про успішні домовленості. Українці їх справедливо засвестали. Лише присутні священники стримали майданівці.

Виступ лідера фракції “Удар” Віталія Кличка перервав один з сотників Майдану. Він вийшов на сцену і заявив, що якщо президент Віктор Янукович не піде у відставку до 10 ранку 22 лютого, люди підуть у збройний наступ.

“Ми зробили переломний момент всі. Ми дали шанс політикам, щоб вони стали майбутніми міністрами, президентами, а вони не хочуть виконати одну умову – щоб зек пішов геть!” – сказав чоловік зі сцени.

“Друзі, я не буду багатослівним. Не хочу розводити тут дурних розмов, якими нас годують два з половиною місяцію я не вірю в ці важкі політичні процеси, про які вони говорять. 77 людей поклали голову, а вони домовляються”, – додав він.

“Я вас дуже прошу: підтримайте ту річ. Я вам кажу від своєї сотні, де є мій батько який приїхав сюди: якщо ви завтра до 10 ранку не виступите із заявою, щоб Янукович ішов у відставку, ми йдемо зі зброєю, я вам клянуся”, – підкреслив сотник.

Присутні на Майдані жваво підтримали цю заяву.

У цей час через натовп до сцени проносили труни із активістами, яких було вбито силовиками під час загострення сутички в Києві.

Присутні на сцені, в тому числі політики, стали на одне коліно, щоб вшанувати пам’ять загиблих. Але вони не були переконливими і подальші їхні виступи продовжували освистувати.

Згодом, на прохання Майдану прийшов лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош. Його оточували чотири охоронці в бронижелетах.

Ярош теж засудив підсумки переговорів і заявив, що їхня організація не залишає барикад, приміщень, поки не буде виконана головна вимога Майдану – негайна відставка Януковича.

Люди підтримали лідера Правого сектору схвальними вигуками. Фактично йому, а не Яценюку, Тягнибоку і Кличку дав мандат довіри Майдан.

Чому Олена Підгрушна фінішувала без прапора?

Дмитро Гнап: “Лідери нас зрадили!”