Дочка Тимошенко відпочивала в найдорожчому готелі Риму під час “кривавої бійні” на Майдані

Поділитися

Донька Юлії Тимошенко відсвяткувала день народження у найдорожчому готелі Рима, коли в України гинули активісти. А наступного дня вона подякувала Майдану за зміни, повідомляє канал 1+1

Натомість, відреагувала прес-служба Юлії Тимошенко, яка почала захищати свою шефиню і її доньку.

Після звільнення лідера партії “Батьківщина”, колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко проти неї розпочалася брудна, очевидно зрежисована, кампанія.

Сьогодні для дискредитації Юлії Тимошенко телеканал “1+1” розмістив сюжет в кращих традиціях часів режиму Януковича з неправдивою інформацією про її дочку Євгенію.

Подібні методи є огидними та такими, що суперечать принципам чесної журналістики. В сюжеті не має жодного доказу того, що Євгенія Тимошенко проживала в зазначеному готелі. Відео грубо скомпельовано для створення уяви у телеглядача про таке проживання.

Наголошуємо, що у ці дні Євгенія Тимошенко перебувала зі заздалегідь спланованим візитом у Римі для проведення зустрічей з віце-президентом парламенту Італії Джанні Пітеллою (на фото), спікером парламенту Італії Лаурою Болдріні та іншими італійськими політиками з метою обговорення питань негайної імплементації санкцій проти очільників режиму Януковича. Це не перша така зустріч Євгенії з лідерами країн ЄС та європейськими політиками.

Зокрема, у лютому цього року у Мюнхені Євгенія Тимошенко зустрічалася з міністром закордонних справ Італії Еммою Боніно та міністром оборони Італії Маріо Мауро. Під час прес-конференції за підсумками цих зустрічей були присутні представники 5-го каналу.

Крім того, з моменту ув’язнення Юлії Тимошенко її родина не відзначала жодних свят, включаючи дні народження.

Нагадаємо, що у травні 2012 року парламент Італії ухвалив резолюцію по Україні із закликом звільнити Юлію Тимошенко.

У Києві розпочались провокації

Звернення Всеукраїнської організації “Спілка офіцерів України” до народних депутатів України та Українського народу