Мер Тернополя знав, що “Беркут” поїде до Києва, але нічого не зробив

Поділитися

Колишній секретар Тернопільської міської ради Тарас Білан оприлюднив сенсаційне звернення. Подаємо його без скорочень

Комісії по люстрації при Тернопільській обласній раді,

Копія : Штабу національного спротиву Тернополя

Прошу Вас провести відкрите , невідкладне, привселюдне розслідування в наступній справі : під час революційних подій з міст Івано-Франківськ та Львів на Київ, було заблоковано виїзд автобусів з представниками правоохоронних органів (Беркут).

В цей же час з м.Тернополя «Беркут» виїхав без перешкод.

Офіційно повідомляю : від рядових працівників міліції мені стало відомо про те, що представники правоохоронних органів Тернополя заздалегідь інформацію про підготовку виїзду довели (в телефонній розмові) Тернопільському міському голові Надалу Сергію Віталійовичу.

Однак останній на прохання правоохоронців: « зробити щось, щоб ми не поїхали» – зберігав мовчання.

Пасивне потурання режиму Януковича підтверджується, фактами які відомі всім:

в вечір виїзду, біля м.Збаража, до одного з депутатів Тернопільської обласної ради та громадян, що були з ним, за блокування автобусів було застосовано силу та усунуто останніх з дороги в сніг. Автобуси продовжили рух.

Прошу зверніти увагу на те , що низовим організаціям в Тернопільській області (ділянка дороги Тернопіль- Кременець-Дубно) дану інформацію, та вказівки по блокуванні Беркуту ніхто з Тернополя не передав.

Факти річ жорстока.

Враховуючи отримані від народу повноваження прошу Вас :

1. Витребувати в телефонній компанії викопіювання розмов міського голови Тернополя Надала Сергія Віталійовича за день, що передував виїзду на Київ; день виїзду «Беркуту» на Київ; та наступного дня після виїзду Беркуту на Київ.

2. Негайно оприлюднити роздруківку розмов, та довести їх зміст до громади Тернополя (в частині розмов з представниками силових структур).

3. В випадку підтвердження причетності Надала Сергія Віталійовича до безперешкодного виїзду на Київ «Беркуту» прошу провести останнього коридором ганьби через усе місто. А можливо, на Ваш розгляд, застосувати більш жорсткі заходи покарання

Голова Тернопільської обласної

громадської організації

«Тернопільські підсумки» ____________ Білан Т.Б.

Прокурори на Тернопільщині такі перелякані, що навіть не приходять на свої прес-конференції

Заступник Тернопільського облпрокурора Сергій Банах перепрофілювався у “стрілочника”