111

Тернополянин Mykhayilo Huryk у соцмережі повідомляє:

Заступник Тернопільського облпрокурора Сергій Банах здійснюючи тиск (загроза звільнення – не підписало 5 чоловік) заставляє усіх працівників прокуратури писати заяви про те, що вся вина лежить на обласному прокурорі Геннадію Мовчану. Банах хоче відбілитись і залишитись на посаді!!! Саме Банах, як заступник Тернопільського обласного прокурора подавав касаційні скарги в суди на скасування рішення Тернопільських міської та облрад, носив скарги особисто!!! (до прикладу скасування рішення Тернопільської міської ради про переймеменування однієї площ міста на площу (майдан) Героїв Майдану!!!!) Перепост вітається! ЗМІ не мовчіть!!!!!!!!!!!!!!!!! Слава Україні!!!!6 comments

 1. ИВАН

  Банах- кум надала. Свобода у руля . Тернополю хана. Хлопці на майдані загинули, а замість однієі банди приходить друга.

 2. ИВАН

  Банах- кум надала. Тепер будуть правити Тернополем. Тернополю хана. Хлопці загинули на майдані, а замість однієі банди буде друга.

 3. ИВАН

  Банах – кум надала. Якщо він стане обласним – Тернополянам хана. Хлопці загинули на майдані, щоб скинути банду упирів, а тут нові упирьки з являються -такі собі скриті і підлі.

 4. Антон

  Ржунімаґу!!! Маємо нового прокурора області – Банаха!!! Для цього “варто” було робити революцію!!! Надал “порєшав” і може тепер спокійно дерибанити Тернопіль і тернополян, поки ті ходять на мітинги )))

 5. Олексій

  Слава Україні. Земляки, ми не можемо допустити щоб Банах керував прокуратурою і далі, бо нічого не зміниться на краще, бо використовуючи прикриття із Свободи в особі кума – Надала, продовжиться “безпредел” по деребану землі, тотальній корупції, знущанням над простим населенням та кришуванню незаконного грального бізнесу, виробництва “пальоного” алкоголю, яким і далі будуть травити наш народ і нікому не дадуть їх тоді посадити до тюрьми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.