111

Минулої неділі на вічі пам’яті було надзвичайно мало людей. У ЗМІ майданівців розкритикували, що не було анонсу  про захід.  Адже переважно тернополяни приходили на Театральний майдан і бачили, що нічого не відбувається, тому й розходились. На віче біля пам’ятника Степану Бандері прийшло навіть не дві сотні краян. Сьогодні вже прийшло понад пів тисячі.

У столиці на віче знову прийшло понад сто тисяч українців.

4 comments

 1. тернополянин

  На мітинг прийшли бо мусіли , штабісти всіх зобов”язали розіслали графіки ходіння на ці мітинги. Люди бояться втратити роботу, тому мусять ходити на ті мітинги. Боже дай розуму всім.

 2. житель тернопілля

  Це правда, але окрім цього ще залякують, якщо ти думаєш по іншому то це зась,не маєш права голосу. Люди добрі схаменіться є цивілізований шлях без революцій,ми в якому столітті, нехай олозиційні депутати обнулять списки в ЦВК і складуть 150 мандатів і зразу вибори до Верховної Ради України, а там готуймося до президентських от і все, без крові і каліцтв у краще життя.

 3. олеся

  Я працюю в закладі що є комунальною власністю міста і ці постійні примуси до віч вже мене достали, а крім цього ще і половину зарплати віддай на цих стаюр і чашок то чим вони кращі – ті ж злодюги.

 4. Юра

  Старшокласників Бабючка зганяє на мітинги.Свобода…Як ви дістали ЛЮДЕЙ…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.