Ситуація в Криму з перших уст: із 5 українських адміралів троє втекло на лікарняний

Поділитися

Пояснення до ілюстрації:  захоплення Криму пов’язане із можливістю побудови газопроводу “Південний потік” шельфом і територією Криму. У такому разі економія коштів становить до 20 мільярдів доларів. В протилежному випадку росіянам доведеться прокладати газопровід на глибині 2-3 кілометри по дну Чорного моря. Таку версію озвучують деякі експерти як основною в експансії Росії в Крим.

Найбільш бойовий народний депутат України від Тернопільщини Михайло Апостол, який прославився тим, що роззброїв тітушок у столиці, повідомив у Фейсбуці надзвичайно цікаві подробиці щодо ситуації в Криму:

Зараз в Севостополі перебуває мій помічник, який кожну години повідомляє мені про ситуацію, що склалася в Криму.
В Севастополі з самого ранку, в місцях базування частин українського флоту знаходяться ЗІЛИ і КРАЗИ, які присутні на всіх в”їздах та виїздах. За його інформацією, там знаходяться десантно-штурмові бригади, бійці морської піхоти морфлоту РФ, про що свідчить їхня екіпіровка. Всі вони озброєні не вітчизняними СВДешками, а російськими ВСС Винтероз.
З власних джерел йому стало відомо, що до складу бойової групи входять: 1 снайпер, 1 рацист, не менше 8 бійців та командир групи.
Більшість українських військових стоять без зброї, бронижилетів та касок. Вище командування українського флоту відповіло раптовими скаргами на здоров”я. Із 5 адміралів, 3 – на раптовому лікарняному. Шкода, адже коли мова йде про виділення державних коштів на ремонт звичайної підводної лотки, то усі вони радо працюють, а коли мова йде про збереження суверенітету, територіальної цілісності України, вони раптово хворіють. Ситуація в місті поки стабільна, усі працююить в штатному режимі.
Вірю в мудрість українського народу, вірю, що ситуацію вдасться вирішити мирним шляхом”,- повідомляє нардеп Апостол.

“В найблищому часі почнеться розпад Росії.І початком цього стануть події в Криму.Сьогодні ці карлики ще мають шанс відтермінувати на короткий час ці дії .Завтра може бути пізно”,- доволі оптимістично зазначає нардеп.

Риштування (будівельні ліси): перспективи розвитку в Україні

Що такого станеться, якщо выбрати табак для кальяна неправильно

На аэродромы Крыма садятся российские самолеты, возле Симферополя передвигается колонна БТР

Адмірали українського флоту, які втекли на лікарняний, лікуються активно коньяком