111

Пояснення до ілюстрації:  захоплення Криму пов’язане із можливістю побудови газопроводу “Південний потік” шельфом і територією Криму. У такому разі економія коштів становить до 20 мільярдів доларів. В протилежному випадку росіянам доведеться прокладати газопровід на глибині 2-3 кілометри по дну Чорного моря. Таку версію озвучують деякі експерти як основною в експансії Росії в Крим.

Найбільш бойовий народний депутат України від Тернопільщини Михайло Апостол, який прославився тим, що роззброїв тітушок у столиці, повідомив у Фейсбуці надзвичайно цікаві подробиці щодо ситуації в Криму:

Зараз в Севостополі перебуває мій помічник, який кожну години повідомляє мені про ситуацію, що склалася в Криму.
В Севастополі з самого ранку, в місцях базування частин українського флоту знаходяться ЗІЛИ і КРАЗИ, які присутні на всіх в”їздах та виїздах. За його інформацією, там знаходяться десантно-штурмові бригади, бійці морської піхоти морфлоту РФ, про що свідчить їхня екіпіровка. Всі вони озброєні не вітчизняними СВДешками, а російськими ВСС Винтероз.
З власних джерел йому стало відомо, що до складу бойової групи входять: 1 снайпер, 1 рацист, не менше 8 бійців та командир групи.
Більшість українських військових стоять без зброї, бронижилетів та касок. Вище командування українського флоту відповіло раптовими скаргами на здоров”я. Із 5 адміралів, 3 – на раптовому лікарняному. Шкода, адже коли мова йде про виділення державних коштів на ремонт звичайної підводної лотки, то усі вони радо працюють, а коли мова йде про збереження суверенітету, територіальної цілісності України, вони раптово хворіють. Ситуація в місті поки стабільна, усі працююить в штатному режимі.
Вірю в мудрість українського народу, вірю, що ситуацію вдасться вирішити мирним шляхом”,- повідомляє нардеп Апостол.

“В найблищому часі почнеться розпад Росії.І початком цього стануть події в Криму.Сьогодні ці карлики ще мають шанс відтермінувати на короткий час ці дії .Завтра може бути пізно”,- доволі оптимістично зазначає нардеп.

6 comments

 1. Евгений

  Навестите их всех в больнице , проведите консилиум . а потом или комисуйте или с позором и без содержания выгоните с флота.

 2. Dj

  всех больных разжаловать в рядовые и с позором выгнатьиз армии без пенсии.

 3. astek

  Це не адмірали а просто бздуни якичхгнати треба з наших збройнич сил.Відсидітись не получиться!Соромно за таких вояк.

 4. Крымчане

  “Начнется распад России” )))) Не смешите мои тапочки. Оставьте наш Крым в покое, вы сами до этого довели. Вы нас всегда считали как это мягче сказать…. “за быдло, рабов ” и т.д. и т.п. Не те каналы смотрим, не те газеты читаем, не на том языке говорим…. А теперь вах-вах – Крым захватили…. Не лезьте к нам со своим уставом, у вас свои герои, у нас свои. На протяжении двадцать лет вы нам доказывали какой мы “единый народ”, вот теперь все происходящие события это ответ на ваши доказательства. Вы разгромили за последние три месяца пол Украины, захватывали здания с оружием, людей тыкали носом в пол, унижали их у себя – это по-вашему называлось мирные активисты. А как Крым стал сопротивляться, так сразу сепаратисты, террористы…. А это уже по-американски…. двойные стандарты…. и где ваша прославленная демократия???????

  1. Halyna

   Nu Vy vzhe nadto pereborshchyly u svoyih vyslovlyuvannyah. Nihto KRYMCHAN ni za yakyh obstavyn ni za bydlo, ani za rabiv ne vvazhzhav. A v Kyyevi pohrom sprychynyv Yanukovych razom zi svoyimy pobratymamy z partiyi rehioniv. Bud’-yakyy zhytel’ Ukrayiny maye maty pravo na svoyu dumku i vyslovyty yiyi – za tze ne strilyayut’ v neozbroyenyy narpod. Shkoda, shcho vas u Kyyevi ne bulo, shchob pobachyty pravdu na vlasni ochi.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.