111

Схоже, губернатор Тернопільщи Валентин Хоптян і його заступник Петро Гоч збрехали всьому краю про успішні перспективи футбольного клубу “Нива”. Днями стало відомо, що з футболістами і працівниками команди не розрахувались по зарплаті за останні місяці. Детальніше про ситуацію в сюжеті телеканалу INTB

Нелегкі часи для тернопільської «Ниви» продовжуються, повідомляє  INTB

Обіцяних на перше лютого грошей, футболісти знову не отримали. Через те, гравці основи почали шукати собі інші команди. Фінансовий стан футбольного клубу «Нива» продовжує розчаровувати як тренерів, так і гравців команди. До цього часу штат «жовто-зелених» не отримав зароблених грошей. Ситуація, за словами головного тренера «Ниви», критична.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

«Команда не має за що існувати взагалі. Вона не має можливість сьогодні зібратись, провести якісно тренувальні збори. Вона не має екіпіровки, вона не має нічого».

Ігор Яворський каже, проблеми з фінансуванням команди почалися одразу ж після підвищення «Ниви» у класі. Проте виносити на загал цю інформацію керівництво клубу вважало не доцільним.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

«Коли вийшли в Першу лігу заробітні плати підняли. Підняли, я би так сказав, ще так раз. І бюджет клубу, звичайно, став більший. А з липня місяця в нас почалися труднощі зразу. Скажу чесно. Тому, що не хотів раніше це виносити. Тому, що вважаю, що команда грала нормально весь сезон. Тому думали, що якось пройде, пронесе. Видно – не пронесло».

Робити будь-які прогнози на майбутнє наставник «жовто-зелених» не береться. Відомо тільки одне.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

«Я думаю, якщо до 10 лютого нічого не виясниться, то, мабуть, такий як футбольний клуб «Нива» перестане існувати. Тому, що не залишиться практично часу на підготовку – раз. Ну, і чесно скажу, ніхто не цікавиться футбольною командою «Нива».

Як наголосив Ігор Яворський, частина гравців основи зараз перебуває на тренувальних зборах інших команд першої ліги. Є й такі футболісти, які пробують свої сили в іноземних клубах. Він додає, навіть якщо фінансову складову «Ниви» врегулюють, буде важко повернути тих, хто вже покинув команду, повідомляє intb.te.ua1 comment

 1. Анатолий

  Добрий день громада!
  Мене дивує позиція фанів Тернопільської НИВИ. Невже не найдеться організатора, щоб підняв вболільників на підтримку Ниви? Невже ми знов дамо можливість померти улюбленій команді? Розумію, складна ситуація в державі, но потрібно думати про майбутнє наших дітей, про майбутнє життя.
  Звертаюсь до кореспондентів інтернет газети ПРО ВСЕ. Будь ласка спробуйте стати на чолі підтримки Тернопільської НИВИ.
  Впевненний Ви отримаєте багато однодумців, що хочуть зробити команду НАРОДНОЮ.
  З повагою АНАТОЛІЙ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.