У тернопільській школі №9 керівництво “намалювало” собі премій і доплат на 75 тисяч

Поділитися

Фінансові інспектори у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9» виявили втрати на суму більше 160 тис. гривень

Державна фінансова інспекція в Тернопільській області провела ревізію у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9» та виявила фінансових порушень, що призвели до втрат на суму понад 160 тис. гривень.

В ході ревізії встановлено, що внаслідок незаконної виплати заробітної плати за невідпрацьований час, завищення доплат, премій, надбавок установою зайво виплачено майже 75 тис. гривень. Вказане порушення призвело до зайвого перерахування єдиного соціального внеску на суму майже 28 тис. гривень.

Крім того виявлено, що кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, не перераховано до бюджету, а використані на оплату праці в поточному році. В результаті міський бюджет недоотримав 45 тис. гривень.

Також виявлено, що школою за рахунок коштів загального фонду покрито видатки орендарів на оплату комунальних послуг, що призвело до втрат на суму більше 12 тис. гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Керівнику установи направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

 

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області

0

Як мер Тернополя шокував комунальників курткою з тюленя

Тернопільська “Нива” на межі краху