Тимошенко знищить Януковича вже у 2014 році

Поділитися

Янукович опинився у патовій ситуації, оскільки звільнення Тимошенко означатиме для нього політичну смерть. Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів політолог Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

«Виходячи з того, що 24 жовтня відбулося у Верховній Раді, коли Кличка фактично позбавили права участі у виборах, схоже, що Банкова розуміє, що найбільшою загрозою для них є Кличко. Але для Януковича Тимошенко все одно – смерті подібна. Якщо зараз Тимошенко вийде на свободу, вона знищить Януковича, ми в 2014 році вже про нього не почуємо», – каже Олег Соскін.

«Знаючи Тимошенко і спостерігаючи за нею ще з того періоду, коли вона у 1990-их роках торгувала касетами, я абсолютно впевнений, що Януковича і його «Сім’ї» до середини 2014 року вже не буде. Це людина, яка знаходячись зараз у в’язниці, фактично призвела до того, що вся країна, вся Європа на неї зав’язана. А влада – це гроші. Тимошенко має величезні статки. Янукович і його «Сім’я», за нашими розрахунками, на сьогоднішній день має близько 3 млрд. доларів, а статки Тимошенко у три, або й в чотири рази більші.

До того ж я впевнений, що повернеться Лазаренко. І тоді вони з Януковича зроблять «бутерброд» з двох боків. Янукович і його оточення це розуміють. Плюс у Януковича зараз дуже погані вихідні дані, тому що Україна зараз є фактично банкрутом, ми знаходимося у стані суверенного дефолту: у нас вже не виплачуються пенсії, «Ощадбанк» вже не може давати в борг НАК «Нафтогазу», який теж є боржником, у нас вже друкується гривня, у нас вже залишилось 21,6 млрд. доларів золотовалютного запасу, у нас падіння ВВП, падіння промислового виробництва. Фактично у нас відбувається фінансово-економічний колапс на фоні другої хвилі світової фінансової кризи», – зазначає експерт.

«Янукович перебуває у стані, який у шахах називається цугцвангом. Якщо він не випускає Тимошенко, Угода про Асоціацію не буде підписана, а Тимошенко вже одного разу виграла справу в Європейському суді, виграє і вдруге, і в рішенні буде сказано, що її вирок є політичним. Як тільки вона виграє другу справу, Тимошенко подає в суд щодо відшкодування їй моральних збитків. Далі перед Януковичем ставлять вимогу щодо її звільнення. Якщо він її випускає, вона виходить вся в білому і на білому коні, і добиває Януковича. Якщо він її не випускає, то на Януковича може чекати Гаазький трибунал і доля Мілошевича», – підкреслив Олег Соскін.

Як на Громадському телебаченні “взули” головного лобіста керівника Тернопільської облради

У Верховній Раді України активно блокують статтю інтернет-газети “ПРО ВСЕ” про приїзд Порошенка до Тернополя