111

Янукович опинився у патовій ситуації, оскільки звільнення Тимошенко означатиме для нього політичну смерть. Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів політолог Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

«Виходячи з того, що 24 жовтня відбулося у Верховній Раді, коли Кличка фактично позбавили права участі у виборах, схоже, що Банкова розуміє, що найбільшою загрозою для них є Кличко. Але для Януковича Тимошенко все одно – смерті подібна. Якщо зараз Тимошенко вийде на свободу, вона знищить Януковича, ми в 2014 році вже про нього не почуємо», – каже Олег Соскін.

«Знаючи Тимошенко і спостерігаючи за нею ще з того періоду, коли вона у 1990-их роках торгувала касетами, я абсолютно впевнений, що Януковича і його «Сім’ї» до середини 2014 року вже не буде. Це людина, яка знаходячись зараз у в’язниці, фактично призвела до того, що вся країна, вся Європа на неї зав’язана. А влада – це гроші. Тимошенко має величезні статки. Янукович і його «Сім’я», за нашими розрахунками, на сьогоднішній день має близько 3 млрд. доларів, а статки Тимошенко у три, або й в чотири рази більші.

До того ж я впевнений, що повернеться Лазаренко. І тоді вони з Януковича зроблять «бутерброд» з двох боків. Янукович і його оточення це розуміють. Плюс у Януковича зараз дуже погані вихідні дані, тому що Україна зараз є фактично банкрутом, ми знаходимося у стані суверенного дефолту: у нас вже не виплачуються пенсії, «Ощадбанк» вже не може давати в борг НАК «Нафтогазу», який теж є боржником, у нас вже друкується гривня, у нас вже залишилось 21,6 млрд. доларів золотовалютного запасу, у нас падіння ВВП, падіння промислового виробництва. Фактично у нас відбувається фінансово-економічний колапс на фоні другої хвилі світової фінансової кризи», – зазначає експерт.

«Янукович перебуває у стані, який у шахах називається цугцвангом. Якщо він не випускає Тимошенко, Угода про Асоціацію не буде підписана, а Тимошенко вже одного разу виграла справу в Європейському суді, виграє і вдруге, і в рішенні буде сказано, що її вирок є політичним. Як тільки вона виграє другу справу, Тимошенко подає в суд щодо відшкодування їй моральних збитків. Далі перед Януковичем ставлять вимогу щодо її звільнення. Якщо він її випускає, вона виходить вся в білому і на білому коні, і добиває Януковича. Якщо він її не випускає, то на Януковича може чекати Гаазький трибунал і доля Мілошевича», – підкреслив Олег Соскін.

4 comments

 1. Лариса

  Соскин выжил из ума. Все, что он выдает последнее время направлено на физическое уничтожение Тимошенко. Только чужими руками. Остановитесь, г-н Олег Соскин, иначе кровь Тимошенко буде т и на Ваших руках.

 2. Задрал

  Отберите у ребенка пустышку.. Неужто нечего больше дать этому сосунку?

 3. Итог

  возникает идея ,что правый сектор может скоро освободить Тимошенко, чтоб она скрутила рога януковичу…

 4. Васік

  Не дай боже, щоб аферюга Тимошенко пішла у президенти. Українці мають висуунути достойного кандидата, і не пхати лайно Тимошенко у президенти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.