111

Сьогодні інтернет-газета “ПРО ВСЕ” поширила статтю Чи проголосують тернополяни за “порнопартію”?

Стаття мала резонанс, оскільки у ній йдеться про приїзд Петра Порошенка до Тернополя.  У матеріалі йдеться, що один із українських олігархів ймовірно створить у Тернополі свою обласну організацію партії “Солідарність”. Про цю структуру ніхто не чув в Україні. Проте, соціологи вже “намалювали” Солідарності 9,8% голосів на виборах до Верховної Ради. Відповідно, у файному місті вже є бажаючі освоїти мільйони при розбудові “порнопартії”.

У матеріалі є також й голосування щодо питання чи готові тернополяни підтримати на виборах партію “Солідарність” Петра Порошенка? Наразі, 78% читачів налаштовані негативно.

Кілька хвилин тому журналісту “ПРО ВСЕ” повідомили інформацію, що стаття про відвідини Порошенка Тернополя активно блокується у Верховній Раді. Наше джерело надіслало нам скрін-шот на підтвердження цієї інформації.

1 comment

  1. Далекий зн

    На мою думку, попередня новина “Чи проголосують тернополяни за “порнопартію” порушує Закон України “Про захист суспільної моралі”.

    Опитування, яке проводять журналісти інтернет-газети “ПРО ВСЕ” стосовно партії “шоколадного короля”, – це моральне збочення автора запитань. Ще б гетіталії Порошенка опублікували для більшого задоволення власним ідіотизмом. І Ви хочете після такого називатись журналістами?! Та Вам навіть в борделі не місце!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.