Яка область, такі й злочини

Поділитися

Аби уникнути покарання за майнові злочини, 38-річний житель Бережан вирішив заховатися у будинку далеких родичів. Жив там майже місяць, допоки його не розшукали міліціонери.

На протиправний шлях 38-річний бережанець став ще в юності. Пристрасть до злодійського ремесла, вочевидь, успадкував від батька, котрий неодноразово був судимий. Крива стежина вже не раз приводила чоловіка на лаву підсудних. Востаннє в ізоляції від суспільства провів понад шість років за серію майнових злочинів.

Звільнившись влітку минулого року із в’язниці, чоловік повернувся додому, в Бережани. Із рідних у нього залишилась лише сестра. До слова, жінка теж не дружить з законом. Ось так і зажили удвох.

Оскільки ніхто з родичів не працює, безгрошів’я швидко далося взнаки. Аби вирішити свої фінансові проблеми, бережанець вкотре взявся за протиправне.

Наразі співробітники Бережанського райвідділу міліції довели причетність жителя райцентру до двох фактів незаконного заволодіння чужим майном.

Першу крадіжку скоїв з хлібопекарні, де саме тривав ремонт. Досередини проник через незачинене вікно. Звідти забрав будівельні матеріали на загальну суму понад 600 гривень. Крадене заховав на горищі власного будинку. Наступним місцем збагачення обрав будинок товариша. Зловмисник припильнував момент, коли господаря не було вдома. До чужої оселі заліз, знявши віконну шибу. Поцупив годинники, мобільні телефони, електроінструменти. Загалом виніс добра на дві з половиною тисячі гривень.

За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження. Проводиться досудове розслідування.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області

 

0

На Майдані спорудили піраміду

Майданівці не будуть звільняти Будинок профспілок, Український дім і Жовтневий палац