Звернення до тернополян через шантаж “шпани в масках”

Шановна тернопільська громадо!
Шановні колеги-підприємці!

Після вчорашніх радикальних дій групи невідомих осіб під час захоплення адміністративних будівель у Тернополі, від яких публічно «відхрестилися» і міська влада, і крайовий штаб національного спротиву, почали лунати прямі погрози місцевим підприємцям. Суть шантажу зводиться до можливого застосування сили або знищення тих торгівельних закладів та підприємств, котрі продовжують працювати у звичному режимі, або чиї власники не так активно, як би це хотілося невідомим людям у масках, підтримують невиправдані акти вандалізму та плюндрування майна громади.
Я глибоко переконаний, що майже у стовідсотково національно-патріотичному середовищі нашого краю злочинно шукати «ворогів» чи «посібників режиму». Тернопільська громада в цілому і тернопільські підприємці зокрема з перших днів протестних акцій публічно і масово задекларували свою чітку громадянську позицію безпосередньою участю на столичному і тернопільському майданах, матеріальною допомогою та моральною підтримкою усіх заходів, спрямованих на оновлення країни.
Відтак, нинішні погрози на нашу адресу та перешкоджання підприємницькій діяльності вважаю чистої води провокацією. З цього приводу звертаюся до муніципальних правоохоронних органів, керівництва міської ради та структур народної самооборони зробити все можливе, аби убезпечити підприємців, їх сім’ї, майно та бізнес від безпідставних претензій, звідки б вони не лунали.
Також звертаюся до шановної тернопільської громади, з якою я спільно пережив не одну лиху годину у нашому краї та в Україні. Не піддавайтеся на провокації, не ставайте учасниками безпідставних погромів та дебошу у нашому місті. Бережіть майно громади, не дозволяйте нікому нівечити європейське обличчя Тернополя.
Окреме слово – до колег-підприємців. У цей непростий час ми вкотре повинні показати приклад об’єднання наших зусиль, щоб не тільки захистити себе від погроз та зазіхань, а й щоб надалі працювати на користь громади, даючи роботу і виплачуючи заробітну плату тисячам тернополян.
Ми не маємо морального права зупинити свій бізнес і залишити людей напризволяще. Тож гуртуймося та будьмо стійкими перед непростими викликами сьогодення, які стоять не лише перед Тернополем чи областю, а й перед Україною. Не піддаваймося страху та паніці, щільніше єднаймо наші шеренги у єдиній колоні народного повстання проти диктатури. Тоді перемога обов’язково буде за нами.
Слава Україні!
Михайло Ратушняк, голова правління Ліги підприємців «Українська справа», депутат Тернопільської міської ради.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Майдані загинув художник

ЄвромайданSOS розшукує близько 50 зниклих людей