Балотування С.Тігіпка в президенти – аморальне

Поділитися

еєстрація в якості кандидата в Президенти Сергія Тігіпка не серйозна. Решта кандидатів, котрі подали сьогодні документи до Центральної виборчої комісії мають на меті перевірити свій вплив в регіонах України. найреальніші ж кандидати можуть тягнути з поданням документів до останнього дня реєстрації. Про це в коментарі УНН розповів політичний експерт Віталій Бала.

“Зараз він ніби член Партії регіонів, він мав би дочекатися з’їзду і там би вирішилося: висунуть чи не висунуть його кандидатуру. Якщо не дочекався, то виходь з партії або оголошуй, що будеш створювати якусь іншу політичну силу. Потрібно нести політичну відповідальність, а просто демонструвати свою впевненість і силу в цій ситуації, в котрій є країна не серйозно й аморально”, – запевнив В.Бала.

За словами експерта, немає значення те, чи підтримає Партія регіонів кандидатуру Тігіпка, оскільки ця партія немає права на існування після всіх подій, котрі відбулися в Україні.

“Я вважаю, що Партія регіонів немає права на існування, тому чи підтримає вона його кандидатуру, чи ні – мало важить. Після того, до чого вони довели країну, включаючи загиблих, економіку і Крим завдяки їх видатній діяльності в нас анексували, напевне ця партія має просо зникнути з політичної мапи країни. Всі, хто зараз представляють Партію регіонів і від її імені говорять не варті того”, – відзначив В.Бала.

На думку експерта, М.Добкін подав документи в ЦВК для того, щоб перевірити те, на скільки сильні його позиції в якості лідера півдня і сходу України.

“Якщо говорити про М.Добкіна й інших, то це їх персональний вибір. Для чого вони це роблять і яка в них мотивація – це треба в них питати. Добкін за великим рахунком колись мріяв бути одним з лідерів або лідером південного-сходу України. чи вдасться йому це зробити і в який спосіб – час покаже. Цим можна пояснити його участь, що він хоче перевірити свої позиції”, – припустив В.Бала.

Експерт зазначив, що найреальніші кандидати в Президенти можуть тягнути з поданням документів до ЦВК до останнього дня реєстрації.

“Вони мають провести з’їзди, які і будуть їх висувати і це не так просто. Питання не в тому, коли вони будуть висуватися, а в тому, як буде змінюватися ситуація в країні. Від цього насправді буде залежати можливість перемоги, бо зараз говорити про те, хто переможе, м’яко кажучи, не професійно. Вони можуть тягнути до останнього дня реєстрації і від цього нічого не змінюється”, – констатував В.Бала.

Нагадаємо, сьогодні в ЦВК було зареєстровано заяви на участь у виборчій кампанії на пост Президента України члена Партії регіонів Сергія Тігіпка, котрий пішов як самовисуванець, Михайла Добкіна і Вадима Рабіновича. Зазначимо, що з’їзд Комуністичної партії висунув в якості кандидата в Президенти Петра Симоненка.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Затримані з арсеналом зброї два дні бенкетували в “Олесі”

За ініціативи Бережанської Самооборони майдану з’явиться ліс на пам’ять Героїв Майдану