За ініціативи Бережанської Самооборони майдану з’явиться ліс на пам’ять Героїв Майдану

Поділитися

Завтра, 26 березня, в урочищі Толока (с. Лісники Бережанського р-ну) за ініціативи Бережанської самооборони майдану та підтримки Бережанського лісомисливського господарства буде посаджено новий ліс в пам’ять Героїв майдану.

Як підкреслив керівник Бережанської самооборони Олег Захарків, що ідея насадити ліс виникла під час засідання штабу самооборони і була підтримана одноголосно. Символічний ліс повинен стати живим пам’ятником Героям Майдану, тим самим ми увіковічнимо пам’ять про тих, хто віддав свої життя та боровся заради нашого майбутнього, за нашу честь, нашу свободу, нашу незалежність. Місце висадки лісу є не менш символічним, адже неподалік розташований найбільший в районі, а можливо в краї військовий меморіал воякам легіону УСС, де свій спочинок знайшли понад 100 УССусів та близько 300 вояків Австро-Угорської армії.

Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь в історичній акції по висадці лісу на честь Героїв Майдану. Тел. для контактів 0672085922.

P/S/ Як стало відомо Бережанське лісомисливське господарство під час акції підготувало до висадки близько 20 тис. саджанців хвойних порід, які заплановано висадити на території в понад 5 га.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Балотування С.Тігіпка в президенти – аморальне

Кличко відмовився представляти Німеччину на Олімпійських іграх в Ріо-де Жанейро