111

Опівночі нардеп Анатолій Гриценко оприлюднив критичний пост про ефір Тимошенко в студії Савіка Шустера.

Верховний головнокомандувач – Юлія Тимошенко

Україна переможе. Крим скоро буде відвойовано. Влада молода, кадрові зміни не на часі. Стратегія і тактика правильні. Вона сама за все відповідає і все усім гарантує. Тему війни і Криму досить швидко згорнули. В студії запанував мир, пішли жарти і посмішки. Почалася президентська кампанія. Під слоганом “Страной управляешь – ты!”

P.S. В студії зачитали відкритий лист екіпажу корабля “Кіровоград”, який вимагає від Турчинова і Тенюха чіткого наказу. ЮВТ пообіцяла: Уряд відреагує негайно. Через дві години з трьома перервами в студію подзвонив командир “Кіровограду”: жодного наказу від Турчинова і Тенюха як не було, так і немає. ЮВТ привітала екіпаж аплодисментами і пообіцяла: Уряд відреагує негайно.

Анатолій Гриценко

8 comments

 1. СТАРИК

  У Гриценко СИНДРОМ ПОРТУПЕИ, совсем недавно набивался в ГОВНОКОМАНДУЮЩИЕ.

 2. татьяна

  Болезненные амбиции и завышенная самооценка, солдафонский авантюризм г-на Гриценко перехлестывает здравый смысл и просто удручает.

 3. укр.

  количество погибших для ю не имеет значения.для нее борьба за ее личную идеюфикс превише всего

 4. орест

  Гриценко-популіст і боєць диванноі сотні!!скільки можна робити шоу в важкий для краіни час!!!згадай як втікав з майдану коли бтр-и атакували??!!а прості хлопці стояли на смерть!!і не розказуй тут своі байки “герой”!!!!!

 5. Алекс Херсон

  Анатолий Степанович, всегда с вниманием отношусь к Вашим высказыванием, тезисам, предложениям… Очень много разумного и нужного слышу от Вас, но в последнее время сложилось стойкое убеждение, что Вы раскольник, не умеющий работать в команде, и страна требует единства, а не грызни. Берите пример у своего сына, он не словом сплошного негатива, а реальными, добрыми делами служит обществу…

 6. Anna

  Я не вірю жодному брехливому слову маніпулянтки всіх часів і народів Тимошенко. Усе гра і все тут є акторством. НІ президентству Тимошенко!!!

 7. Русь

  Беда всех наркоманов что современем происходят не обратимые процессы в головном мозге . Что произошло и с Воной. Вона ляпнула в камеру но за свои слова не отвечает , ей похрен что она говорит главное что зомбоящик смотрят бабушки одуванчики.

 8. Олексій

  Анатолію! Створюйте власну партію і сильну команду! Негайно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.