111

Колишній міський голова Тернополя В’ячеслав Негода, який запам’ятався жахливим станом комуналки, незнанням того, що влада міста має службу з ремонту доріг та пікетування у мерії власною дружиною, черговий раз “виплив”. У 2008 – 2010 роках він вже був заступником Міністра регіонального розвитку та будівництва. За часів Януковича Негода теж не бідував: 2010 – 2011 – директор Департаменту регіональної політики та місцевого самоврядування Секретаріату Кабінету Міністрів України. З 2011 – перший заступник директора Департаменту забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та регіонами Секретаріату Кабінету Міністрів України.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 25 березня 2014 р. № 256-р

Київ

Про призначення Негоди В. А.
першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального господарства України

Призначити Негоду В’ячеслава Андроновича першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Прем’єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

3 comments

 1. ганна придушана

  а ви вир1шили, що вам 1нших десь найдуть, особливо п1сля майдану. Що зм1нилось? та н1чого. Стало страшно на вулицю вийти. Та життя людське загублене нав1чно. 1 як1 б ви памятники не ставили, як1 в1нки не носили, життя не вернеш. А для чого загублене? щоб всяким сволот1вцям до влади добратися.. от 1х 1 треба в першу чергу пов1сити на тому майдан1, хто це все орган1зував та не сум1в порядок додержувати. що “режим” Януковича був г1рший? хтось когось вбив, чи до хати вв1рвався? а тепер коли це все зак1нчиться?

  1. Міша

   Привіт Ганю придушена, тебе вже з психушки випустили.

 2. тетяна

  Це жахливо, куди ми котимось. Невже кращих керiвникiв знайти неможливо. Занепастив наше мiсто, а за це така посада. Нема вiри таким керiвникам, I до влади якiй ми довiрились пiсля призначень таких посадовцiв , напевно також рiвень довiи впаде. Зхаменiться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.