Олена Підгрушна сподівається завагітніти

Переможниця Олімпійських зимових ігор в Сочі, біатлоністка Олена Підгрушна розповіла тернопільським журналістам про Олімпіаду та про плани на майбутнє. Після чотирьох місяців постійних змагань, тренувань та здобуття олімпійського золота наша землячка нарешті повернулася додому. У найближчих її планах просто пожити звичайним людським життям, а потім знову повернутися до спорту.

Сочинська олімпіада нашій спортсменці дуже сподобалася, як у плані організації, так і в плані комфортності.

– Мені олімпіада в Сочі більше сподобалася, ніж у Ванкувері, – говорить Олена Підгрушна. – І по проживанню, і по харчуванню, і по організації. – Олімпіада була досить яскрава, все гарно було. Спортсмени жили у трьох селищах, щоправда, ми майже нічого не бачили, бо жили на висоті і нам, щоб побачити, наприклад, Олімпійський парк треба було півтори години добиратися, і з висоти 1300 метрів спускатися на нуль. Відповідно, я побачила Сочі уже під час нагородження і після нього. А наше селище було маленьке, затишне, і ми почували себе там, як вдома. Це ж стосується і траси. Навіть при тих погодних умовах, які були,організатори максимально робили все, щоб ми були в комфортних умовах: вручну розгрібали сніг, і загрібали, і сіллю посипали, лижами топтали. Тобто, кожен день якісь методи застосовували, і максимум зробили при таких погодних умовах.

Сьогодні Олена Підгрушна розуміє, що могла показати кращі результати на Олімпіаді, особливо в особистих гонках. Але цьому були свої причини, і насамперед – це змагання в умовах високогір’я.

– На сьогодні немає чіткого плану підготовки спортсменів на висоті, – говорить Олена Підгрушна. – І різні спортсмени по-різному проходять акліматизацію. Я якраз потрапила у ту групу людей для яких необхідний довший час, щоб пройти акліматизацію. Чесно зізнаюсь, я не встигла, а ще перед тим, на початку січня, перехворіла. Все це назбиралося по крупинці, і я не змогла повністю реалізувати себе на цих іграх, зокрема, в особистих гонках. Зараз важко говорити про результати, треба, щоб вляглися емоції, а коли повернуться тренери будемо разом з’ясовувати чому саме так сталося. Мої результати відповідали моєму самопочуттю. Перші два старти були дуже складними. Потім мені стало легше, відповідно, було два восьмих місця. Я усвідомлювала, що маю не ту форму, яка б мала бути на Олімпійських іграх. Якщо минулого року у Новому Мєсті я була на піку форми, то це було видно. Я це відчувала, і виходила на старт переможницею, тоді могла боротися, і робити «чудеса» на трасі. Цього року не зовсім вдалося це, але всі свої амбіції довелося взяти у кулак і реалізувати їх під час естафетної гонки.

Зважаючи на стан здоров’я спортсменка вирішила найближчі спортивні змагання – етапи Кубку світу – пропустити. Таке рішення було прийнято спільно із тренерами та президентом Федерації з біатлону. До того ж, її відсутність на цих змаганнях ніяк не відіб’ється на спортивній кар’єрі. Цей рік Олена Підгрушна має намір просто пожити для себе, а ще сподівається завагітніти.

– Не скажу, що завершую свою спортивну кар’єру, – каже біатлоністка. – Дасть Бог, я завагітнію, відповідно, наступний сезон буду пропускати, і мені рейтинги у загальному заліку Кубка світу ролі не грають. З одного боку, я хочу посидіти вдома, відпочити, нарешті пожити нормальним людським життям, адже я в спорті уже 15 років. А з іншого боку, розумію, що не зможу весь час сидіти вдома і бути домогосподаркою, мені захочеться мандрувати, їздити. Утім, усе буде залежати від здоров’я, бажання і натхнення.

Джерело

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Ті, хто йшов під кулі, хто втратив побратимів, хто брав участь у мирних акціях, навіть ті, хто сидів перед телевізором і спостерігав за подіями в центрі Києва потребують психотерапевтичної допомоги

Які заступники “гратимуть” Сиротюка-короля?