Студентів тернопільського медуніверситету вже підім’яли під ректора-кучміста?

Поділитися

Незважаючи на події на Майдані,  скомпрометовану особу ректора тернопільського медичного університету Леоніда Ковальчука, підневільна студентська рада університету обслуговує як продажна шльондра. Пропонуємо ознайомитись з їхньою “камасутрою”.

Заява студентської ради

ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет

імені І.Я. Грбачевського МОЗ України»

25.02.2014р.

Події, які сьогодні відбуваються у нашій державі, створюють нову історію України. Народ України став на боротьбу за свої права та свободи. Ця боротьба, протистояння не очолювалося жодними діячами, організаціями, партіями тощо. Кожен свідомий Українець підтримував один одного у намірі створення нової країни, якісно нової, а не зміни її керівництва з одного на інше. Тільки у єдності дій кожного можна досягнути наших сподівань. І події, що мали місце у Києві упродовж останніх місяців довели, що висока свідомість кожного з нас, гуртування до спільної мети допомогли досягнути перемоги, яка, на превеликий жаль вийшла дуже високою ціною людських життів. Що ж ми маємо сьогодні? Для чого тепер свідомість кожного? Виступи молодіжного мера Тернополя Любомира Шимківа заставляють відмовитися нас від цього права. Ректора ТДМУ, проф. Л.Я.Ковальчука, заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента АМН України безпідставно звинувачують у забороні студентам брати участь у мирних зібраннях. Таке звернення в ЗМІ є безпідставним та вкрай обурює насамперед нас, студентський актив ТДМУ, який звертався до ректора університету з проханням дозволу участі у мирних зібраннях. Відповідь Л.Я.Ковальчука була негайною: ніщо не може стати проти волі кожного громадянина. Від 2 грудня 2013р, після подій, які і заставили нас, студентство, встати на захист мирних демонстрантів, які були жорстоко побиті підрозділами МВС 30 листопада, ми були чи не найбільш активними учасниками мітингу, а деколи чи не єдиними, хто залишався на Євромайдані у Тернополі.

Студенти вирушали до Києва, багато хто був добровольцем і надавав медичну допомогу, допомагали усім можливим, і зустрічали серед викладачів та керівництва університету лише схвалення та підтримку. Це було рішення кожного студента, а не наказ керівництва. Повідомлення про те, що ректор ТДМУ забороняв такі дії студентів, є обманом, пане Любомире. Таким чином ви принижуєте не лише нашого ректора, наш університет, а й кожного активного студента ТДМУ, який мав змогу підтримати Майдан. Якщо ви хочете побудови нової та чесної влади, будьте чесними самі. Маючи посаду молодіжного мера, повідомляйте лише перевірені дані, аргументовані фактами, а не власними хибними баченнями та слухами. Я не боюся сказати за всіх, що студенти підтримують нашого ректора за постійне сприяння студентам. Ми пишаємося навчанням у нашому ВНЗ, який упродовж багатьох років є в авангарді організації освітнього процесу. Ми є чи не єдиним в Україні ВНЗ, де повністю подолані корупційні схеми. Студенти мають нове, якісне матеріально-технічне забезпечення, отримують високі всеукраїнські показники у багатьох рейтингах та її випускники радо зустрічаються на ринку праці. Просимо молодіжного мера Любомира Шимківа перед своїми виступами розібратися в ситуації, а не виступати із гучними заявами, які не мають змісту. Приниження кожного громадянина України є не допустимим, тому ми чекаємо ваших вибачень!

Обговорено і прийнято одноголосно на засіданні студентської ради, протокол №30 від 25.02.2014р.

Голова студентської ради Фаріон Олег

Ректор медичного університету Ковальчук має підпасти під люстрацію першим!

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чому в Україні далі призначають одіозних міліціонерів?

Губернатор Ростовської області не знає, чи Янукович живий