111

Про ганебну ситуацію з керівником теребовлянського Майдану Василем Попком тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” вже писала неодноразово: про п’янки в Карпатах з останнім головою райдержадміністрації Степаном Бігуляком у часи Майдану, працевлаштування доньки в адміністрацію, надання райадміністрації приміщення в оренду за 1 гривню і т.д. Сьогодні журналіст “ПРО ВСЕ” поспілкувався з багатодітною матір’ю Ольгою Крушельницькою із села Могильниця Теребовлянського району. Її один із 13 дітей – 18-річний – Петро перебував на Майдані у столиці з 26 листопада минулого року і до кінця лютого  цього року. 18 лютого Петра важко поранила шумова граната. Хлопцеві потрібне лікування. Василь Попко спочатку телефонував їм, пообіцяв необхідну медичну допомогу з-за кордоном. Проте, згодом “схімічив” і відправив іншого майданівця, якому теж потрібна була допомога, але він не має осколкових поранень.Коли ж мати хлопця прийшла вияснити ситуацію, чиновник облаяв її і вигнав з кабінету голови Теребовлянської райради. Цікаво, скільки часу йому залишилось працювати?

Також стало відомо, що Попко пропихає свою партійну заступницю Галину Зелінську на керівника місцевої райдержадміністрації. Як відомо, до того на Майдані в Теребовлі не підтримали іншого ставленика Попка – Романа Бойка, який очолює Струсівську сільську раду і за яким відомі “земельні махінації”. Цікаво, чи дізнаються теребовлянці “перчене” про виконавчу службу та її керівництво в особі Г.Зелінську?

 

У Теребовлі опозиція і влада одне й теж?!

***

7 comments

 1. Старший дружба

  Прапор в руки і слідом за Януковичом і Стефцьом Бігуляком !!!
  На рахунок кандидатури на голову Теребовлянської райдержадміністрації -Зелінської Галини.
  Дама, яку так суне на керівне крісло Попко- п”є, курить, на ліво і на право матом криє.
  З неї такий керівник, як з мого х.. молоток !!!

  1. Теребовля

   Не знаю п.Попко В. тож не можу судити про людину нічого . Але на рахунок Зелінської Г. можу сказити що вона як людина та керівник дуже хороший, всім би таких керівників, а що ви пишете про неї( навіть не хочу повторювати) то це робить кожен другий (при владі чи ні ) то що їх звільняти за це чи що? Отже за це не можна судити людину як керівника . Тому я думаю що твій х,,,,,, скоріше всього МОЛОТОК!!!!!!!!!!!!!

   1. Старший дружба

    Відповідь Теребовлі . А ти подруга видко така сама , як і п.Зелінська. Моя жінка не дай Бог якби пила так ,чи курила, то я б її вкурив. Жінка в першу чергу повинна бути берегинею сім”ї , а не вульгарщиною. Куда тобі бабо пхатися на голову райдержадміністрації ???????
    Промахаєш цілий район за два місяці.

 2. Теребовлянець

  Вася зы страхху.за минулий рік написасв більше (1\6 млн. прибутку,цегла,пісок.камінь) перед регіонами- а теперички він революціонер!!!!!!11

 3. Мешканець Теребовлі

  Попко – пес, який служить любій владі, але в цей раз йому це не пройде, пора на заслужений відпочинок,
  Недопустимо ні його, ні Зелінську Галю до роботи, тільки попробуйте, прийдемо і в нашій присутності понаписують заяви на звільнення.
  З нашого краю, із якогось села із Теребовлянщини Вітвіцький Олег.
  Молодий, розумний і досвідчений, ото пропоную таких ставити на голови адміністрацій.
  А не Галь і її протеже!!

 4. теребовлянець

  Мати чомусь не розказала як її сина заставляли їхати одним з перших до Польщі вже з Теребовлі, коли небезпеки для нього від міліції для нього не було. А попечених теребовлянців везли зі Львова і Києва і ніхто не міг зайняти його місце. Сам дуже добре знаю цю ситуацію, бо в п’ятницю передавав цій матері гроші на лікування сина, які зібрала організація де я прпцюю. А зв’язок з нею надав саме штаб спротиву де Попко є головою. Я також нерозділяю погляди пана Попка, але для Майдану він зробив багато.

 5. справедливість

  Мільйонер Попко добре, що запхав свою малолітню доню зразу начальником райсобезу , яка зеленого поняття не має , що там треба робити, як то управляти таким великим колективом , бо ще добре молоко на губах не висохло, ніде не була і нічого не бачила, і навіть в людей не питав , хоча грозиться , що все погоджує з майданом. Тому і боїться Яремка , бо як щось він її спитає по роботі , то вона що відповість? Тай не без його участі Бігуляк і Михайлюк звільняли Яремка з роботи!!! Навіть на віче працівники райсобезу не прийшли , так їх застрашила горе – начальниця!!! Зараз в райсобезі повний хаос , нічого неможливо вияснити , ніхто нічого не знає і таке враження , що і знати не хоче, Як був Яремко начальником, то проблем з цим не було ніколи , все пояснив, завжди був на роботі і в розмові з людьми поводив себе дуже культурно. Шкода , що таких людей звільняють з роботи , колись влада таких людей руками і ногами тримала, щоб в установі , де найбільше звертається людей, був порядок і розуміння. Схоже , що Попко та його КОМПАНІЯ, як і Янукович до кінця нічого зрозуміли. Тож подумаймо , кого тримаємо при владі!”!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.