111

Затримали 25-річного мешканця міста Києва, який є неформальним лідером руху “Білий молот”, а також його спільника 22-річного жителя Сумської області, який підозрюється у вбивстві співробітників міліції. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив під час брифінгу, повідомили УНН у прес-службі відомства.

Глава відомства також зазначив, що правоохоронці вживають заходів щодо розшуку третього учасника цього жорстокого вбивства.

“Слідство у своєму розпорядженні має інформацію, що ці люди причетні до низки інших злочинів, у тому числі пов’язаних з вбивствами і не мають відношення до мирних протестів у столиці впродовж останніх трьох місяців”, – сказав він.

Міністр також акцентував увагу на тому, що розслідування злочину майже завершено і зловмисників чекає сувора кара.

Нагадаємо, 2 березня цього року в 2 години ночі на стаціонарному посту на Броварському проспекті під Києвом були жорстоко вбиті три співробітники ДАІ, які спільно несли службу з бійцями Самооборони Майдану.

1 comment

  1. Гость

    Зря надевали наручники. Для такой мрази в самый раз было бы “припопытке вооруженного сопротивления”. И всем было бы сполкойнее, и отродье больше воздух бы не поганило.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.