Як тернопільський багатій рятує свої мільярди доларів

Уродженець Тернопільщини – села Синьків Заліщицького району намагається зберегти залишки своїх знецінених фінансових активів.

Ділові кола України звернулися до своїх ділових партнерів в Росії з закликом вжити весь свій вплив для недопущення переходу конфлікту в гарячу стадію.

Про це йдеться у відкритому зверненні глави Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа голові Російського союзу промисловців і підприємців Олександру Шохіну.

“Ми, бізнесмени, як ніхто інший знаємо, що будь-які питання можна вирішити за столом переговорів”, – сказано у зверненні.

На думку Фірташа, в умовах, коли Україна і Росія стоять на порозі війни, вагоме слово зобов’язані сказати і представники бізнесу.

“Упевнений, ви розумієте, що в такому протистоянні немає і не може бути переможців – програють усі”, – підкреслив глава ФРУ.

Він зазначив, що військовий конфлікт неодмінно призведе до катастрофічних наслідків для економік і України, і Росії, вб’є клин між народами двох країн, назавжди затьмаривши їхні стосунки.

Фірташ зазначив, що звертається від імені ділових кіл України, які представляють усі її регіони від заходу на схід і з півночі на південь.

Інтерфакс-Україна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Війна як спосіб маніпуляції досягнень Майдану

Командир народного ополчения Донбасса Павел Губарев: мысли в слух