111

Чи варто реагувати на брехню? Хтось змовчить, бо для чого реагувати на вар’ятів? Хтось у запалі доведення своєї  правдивої позиції може дійти до маразму.   Борис Машлянка, редактор сайту “ПРО ВСЕ”, вирішив делікатно відповісти на публічний випад Олени Криницької у його сторону.

Вчора прес-секретар тернопільської обласної організації “Батьківщина” Олена Криницька намагалась масово поширила інформацію про редактора сайту “ПРО ВСЕ” Бориса Машлянку. Свої побрехеньки вона  вперто насаджувала в коментарях на сайті “ПРО ВСЕ” під різними фейковими псевдонімами. Коли їй це не вдалось, почала тероризувати особисту сторінку Бориса у Фейсбуці. Коли її маразматичні записи оперативно видалили, а обліковий запис у Фейсбуці заблокували, прес-секретар   почала створювати фейкові облікові записи і насаджувати свій коментар в ОСОБИСТОМУ профілі Бориса Машлянки. Врешті, і ці спроби виявились марними. Ну вважає вона щось…Так пиши собі, людино, у своєму профілі…

На думку редактора “ПРО ВСЕ”, Олена Криницька проявила свою професійну неспроможність, перейшла на якісь особистісні вигадки . Пані Олена заявила,  “скільки добра для тебе особисто зробив Деревляний”. Насправді, прес-служба партії “Батьківщина у перші роки була відокремленою структурою. До неї набирали людей не за партійним квитком, а з професійними навичками журналістів. Це дуже дратувало Василя Деревляного. Він двічі, перед  виборами на початку 2000-тисячних років, виступав проти призначення Бориса Машлянки прес-секретарем. Проте, думку Деревляного було проігноровано.

Робити партійну газету “Наша Батьківщина”  журналіста Машлянку запросили через те, що родичка керівника Зборівської районної організації “Батьківщина” О. Криницька робила її дуже неграмотно. Чого лишень вартий її заголовок “Степан Бандера та Роман Шухевич боролися проти українського націоналізму”!

– Я ніколи не приховував свою співпрацю з “Батьківщиною” як працівник прес-служби, оскільки мені імпонувала позиція Юлії Тимошенко,- каже Борис Машлянка. На той час це був прогресивний український політик.  Я не соромився і не соромлюсь своєї роботи. Це не було СДПУ(о), КПУ чи Партія Регіонів. Коли ж моя співпраця завершилась з “Батьківщиною” і я пішов редактувати газету технічного університету, адміністрував сайт газети “Номер один” і врешті став редактором сайту “ПРО ВСЕ”, то за всі ці роки звернувся до народного депутата Деревляного лише один раз-  допомогти журналісту Володимиру Кузику. До честі народного обранця, він відгукнувся. І це нормально, по-християнськи.

Проте, як журналіст, і навіть будучи прес-секретарем Деревляного, я мав чимало критичних зауважень до політика. І говорив їх неодноразово політику.  Інша проблема, що Василь Тимофійович не чув мене. Але це вже клопіт Деревляного…

У своїй “писульці”, яку Олена Криницька вперто намагалась поставити чомусь у мій профіль у Фейсбуці,  згадує Майдан.  Ми там дійсно бачились 8 грудня на марші мільйонів. Поговорили як давні знайомі. І я пожартував над партійним главою “Батьківщини” Турчиновим, який вперто, у вихідний день, посилає учасників акції до зачиненого Кабміну, Верховної Ради. Мовляв, навіщо ці екскурсії. Треба їхати до Межигір’я. Про це говорили чимало прогресивних людей України, і згодом це довело ефективність ідеї. Не звітуючи перед Оленою, хочу лише зазначити, поки вона по телефону розпитувала що відбувається під “Орнавою” в Тернополі, скільки міліціонерів супроводжує тітушок-чиновників під керівництвом тодішнього начальника управління АПК Андрія Хоми, журналіст Машлянка чесно робив свою роботу. Напевно, висвітлював сайт “ПРО ВСЕ” події на Майдані у Києві та Тернополі доволі успішно, оскільки понад пів мільйона читачів – 610 тисяч за місяць, не читали б брехню. А тим часом сайт партії тернопільської “Батьківщини”, яким керує п. Криницька, переглядало кілька десятків людей за добу! І це в такі буремні місяці!!! Довелось навіть зняти лічильник із партійного сайту, щоб не ганьбитись.

На думку Бориса Машлянки, кінець прес-служби “Батьківщини” прийшов тоді, коли прес-секретар став членом партії… звичайною підставкою під прапор…

“Прогресивна” Олена Криницька, яка поняття не має що роблять із спамерами у Фейсбуці, мала б усю пресу Тернопільщини запросити цими вихідними на обласну партійну звітно-виборчу конференцію.Василь Деревляний має хвалитися своїми досягненнями.

Чи партія “Батьківщина” тепер має що приховувати? Вважає це своїми внутрішніми справами? То нехай  не пхається зі своїми “котами в мішка” до влади?! Українці не для того виборювали волю на Майдані, щоб потім різні партії пропихали таємно своїх “квітникарів” до влади! Можливо, пані Олена також мріє посісти якесь керівне крісло, тому почала активно вислужуватись перед Деревляним у час масового поділу-дерибану посад?!

Ну і для перчинки, щоб відбити бажання в пані-прес-секретаря тероризувати журналістів: до заміжжя Олена Криницька писалася Балко. Також замість імені Оленка любила підписувати Єлєна. Так от, колеги досі пам’ятають як якесь “Є.Балко” спамило їхню пошту дурнуватими прес-релізами. Добре, що заміж вийшла, а то б досі “є*алкала” мізки журналістів.

На фото: ілюстрація чергової неграмотної позиції Олени Криницької. Іван Богданович Крисак, авторитетний аграрій, лише пройшов представлення перед громадою Тернополя, а на сайті “Батьківщини” вже… призначений.

 

 

 

2 comments

 1. Олена Криницька

  “Чи варто реагувати на брехню?”
  З такого риторичного запитання розпочалася моя “слава” на сайті “самого” Машлянки.
  Що тут скажеш… Два дні минуло після того як під черговим брудним та наклепницьким матеріалом Бориса я намагалася розмістити свій коментар під власним же іменем та з власною електронною поштою. Як я вже розповідала, мого коментаря на сайті не розмістили, тому його зміст я оприлюднила на своїй сторінці та перепостила Борисові. Хто знає мене, погодиться, що мій коментар був досить емоційним, що, впринципі, мені не властиво, але навіть Борис зі всіма своїми “творчими доробками” не здатен довести мене до “істерії”. Не дивлячись на свою стриманість та малоемоційність, не зважаючи на помсту Бориса у вигляді блокування мого мобільного зв’язку, я не відмовлюся від жодного свого слова. Не хочу розсосолювати чергову порцію бруду, оприлюднену Борисом, цього разу і на мою адресу, але відреагувати на відверту брехню зобов’язана.
  По-перше, Борисе, про які фейкові псевдоніми ти говориш, якщо під коментарем я підписалася власним іменем та прізвищем? До того ж, і це підтвердять всі люди, з якими я працювала у 20 хвилин, я ніколи в житті не підписувала свої матеріали чужим іменем чи псевдонімом. Це суперечить моїм принципам.
  По-друге, жодних родинний зв’язків з головою Зборівської районної організації в мене немає. Ти, Борисе, як завжди: “чув дзвін, але не знаєш звідки він”.
  По-третє, запросили тебе робити газету не одного. Пригадай, на той час жодного відношення до газети я не мала, бо як ти сам пишеш тоді прес-служба була відокремленою структурою. До слова, окрім тебе “грамотея” над газетою працювала ціла редакція (в тому числі Тетяна Тарасенко, Жанна Попович, Надія Греса). Любиш же ти приписувати собі всі лаври.
  Сайт “Батьківщина” є партійним, а не новинним сайтом і не “наганяє” собі відвідувачів штучно чи шляхом про-машлянківської “жовтизни”.
  Звертаю увагу журналістів, Машлянка знову хотів вас ввести в оману, адже жодної партійної конференції цієї неділі не буде. Борисе, хтось тебе погано інформує!?
  А щодо Крисака, то підтримки громади, люстраційного комітету, правого сектору, народної самооборони області є найпевнішою ознакою призначення нашого партійця…
  Мало бути коротко, але не вийшло.
  Наостанок хочу тобі сказати, Борисе, що Володя Кузик (нехай з Богом спочиває) був моїм другом. Дізнавшись про його біду, ми допомагали як могли і без твоїх підказок. А був би ти християнином, як пишеш, не ганьбися би так… Але ти є таким, яким ти є!
  Як людина віруюча в часі Великого посту (з надзусиллями) я прошу у тебе вибачення і тебе пробачаю…

 2. Іван-Побиван

  Про що може говорити п. Криницька? Про яку підтримку громади ? Щоб підтримувати треба хоча б знати людину. Хто чув чи знає такого “спеціаліста”, як Іван Крисак? Може в його селі й знають, але йти на таку посаду, то за кого нас мають в тій владі?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.