Антимонопольний комітет в Тернополі розкаже, кого не змінив Майдан

Поділитися

У четвер, 10 квітня  о 14 год. 15 хв. відбудеться брифінг на тему: “Підсумки роботи Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за І квартал 2014 року за участю голови Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Курницького Івана Івановича.

Також, під час брифінгу буде повідомлено про вжиті територіальним відділенням заходи щодо запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції за пріоритетними для Антимонопольного комітету України у 2014 році напрямками діяльності, зокрема:

– на ринку підключення об’єктів будівництва, в тому числі об’єктів житлового будівництва, до інженерних мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення;

– щодо порушень у вигляді антиконкурентних узгоджених дій окремих суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів під час проведення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти;

– щодо неправомірного нав’язування окремими закладами охорони здоров’я області при проходженні обов’язкових медичних оглядів не потрібних споживачам документів, за які споживачі сплачували зайві кошти тощо.

Місце проведення: Тернопіль, вул. Лисенка, 20а , 4-й поверх,  приміщення державного підприємства «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Завтра у Тернополі відбудеться суд над унікальним підприємцем

Ахметов ліг під Путіна