Завтра у Тернополі відбудеться суд над унікальним підприємцем

Поділитися

10 квітня о 9.45 ГС «Рада бізнесу Тернопілля» ініціює громадську акцію протесту під стінами Будинку правосуддя (вул.Острозького, 14а), де відбудеться вирішальне судове засідання щодо апеляції Сороколіта В.І. та апеляції прокурора у кримінальній справі №1681122.

Запрошуємо для участі усіх, хто бажає міняти систему правосуддя не лише в нашому місті, а й в Україні загалом. Бажаючі також матимуть змогу бути присутніми в залі засідання при розгляді справи – слухання відкрите, вхід вільний.

Сороколіт Віталій ще сім років тому наодинці виступив проти системи. У відповідь отримав удар: суддя Свачій І.М. вчинив кримінальні правопорушення з корисливих мотивів, що спричинило тяжкі наслідки, зокрема, незаконне позбавлення волі Сороколіта В.І. на строк до шести місяців, а також тяжкі захворювання – лакунарний інсульт та зупинка серця (клінічна смерть), які Сороколіт В.І. переніс будучи під вартою.

Коротка історія:

 

З 1998 року я є директором ТОВ «МЕЛВІС». В 2007 році ми уклали контракт на загальну суму 800 тис. доларів США. Це не сподобалося податковій адміністрації Тернопільської області, адже ми «забули» поділитися.
В подальшому посадові особи ДПАУ, не виключено, за вказівкою Надала С.В. (на той час – першого заступника голови ДПА в Тернопільській області), шляхом фальсифікації результатів податкової позапланової виїзної документальної перевірки товариства «МЕЛВІС» та під приводом погроз щодо порушення стосовно мене кримінальної справи, намагались отримати неправомірну вигоду у сумі 400 000 гривень та ініціювали порушення кримінальної справи стосовно особи Сорокаліт В.І. (прізвище фактично схоже на моє, за виключенням однієї букви) щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.
В березні 2013 року кримінальну справу №1681122 прийняв до провадження суддя Тернопільського міськрайонного суду Свачій І.М. Він оформив протоколи судових засідань по розгляду кримінальної справи стосовно громадянина Сорокаліта В.І., однак в постановах про привід, які були винесені за результатами цих судових розглядів, він вказує особу Сороколіт В.І.
05 серпня 2013 року працівники Тернопільського РВ УМВСУ в Тернопільській області затримали та взяли мене під варту.
На підставі постанови, яка не має юридичної сили, мене утримували під вартою в Тернопільському ІТТ та Чортківському слідчому ізоляторі майже пів року – з 05 серпня 2013 року по 25 січня 2014 року.
07 серпня 2013 року перед відправкою у суд із Тернопільського ІТТ у мене стався інсульт і я був госпіталізований у лікарню.
28 листопада 2014 року в залі судових засідань переніс клінічну смерть.
На місці підприємця Сороколіта може опинитися кожен із тернополян! Бо, як бачимо на прикладі кримінальної справи нашого земляка – влада в Україні начебто міняється, але система корупції в суді, податковій та прокуратурі – міцно вкоренилася і залишається незламною.

Якщо ви не хочете миритися з безнаказанністю судів – приходьте 10 квітня о 9.45 до Апеляційного суду Тернопільської області (Будинок правосуддя, м. Тернопіль, вул.Кн. Острозького, 14-А).

Кристина Фецица

Третій місяць шляховики області не отримують заробітної плати

Антимонопольний комітет в Тернополі розкаже, кого не змінив Майдан