Сьогодні у Тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція Віталія Максимова з УДАРу, який повідав про міліцейські “закулісся”. Виявляється, пана Митрофайла, який нині лише через суд домігся всістися у крісло головного ДАЇшника Тернопілля, пропихали головним міліціянтом свободівці, а призначеного Василя Облещука – бютівець Василь Деревляний. Не дивно, що Облещук затверджений, адже на носі президентські вибори. Зрозуміло, що Юлія Тимошенко програє їх з тріском. Щоб хоч якось врятувати ситуацію, хоче скористатися адмінресурсом. Це зрозуміло з кадрових призначень.

Що думають про все це у міліцейських колах? В опозиційному таборі? Чому не можна призначати Василя Облещука керівником міліції, хоч сам Віталій Максимов 10 років тому затвердив його заступником?

Питань піднімалось чимало і навіть відбулась дискусія з прес-секретарем нардепа-бютівця Деревляного.

2 comments

  1. Ігор Кривецький

    Що за дурочка виступає з 39 хвилини?

  2. Геройй України.....

    Ну пан Максімов відверто вводить в оману громадскість….Від квот Удар відмовився в міністерстві, а в районах зубами вигризають голів РДА….бубло збирають з підприємців….більше скажу- приходили в одне із мрев Ударівці….і казали таке- тепер касу нам будете давати…тепар ми ваша криша…..а Максімову не личить таку лапшу вішати людям…йому пора на пеннннссію……А Облещука не знаю, проте одне добре- йому не мають що закинути….а Максімову якщо потрібно- таке пригадаємо за його керівництва що мало не буде…..

Напишіть відгук