Чому Василь Хомінець їздив на партійний з’їзд “Свободи” на службовому авто?

Поділитися

До тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” звернулись рядові члени партії “Свобода”, які були обурені тим, що голова Тернопільської обласної ради, свободівець Василь Хомінець їздив на з’їзд партії “Свобода” на службовому автомобілі. Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” дослідила це питання і виявилось, дійсно, Василь Хомінець користується службовим автомобілем Skoda Octavia. За один кілометр проїханого шляху комунальне автотранспортне підприємство виставляє рахунок 5 гривень 20 копійок. Тобто, за тисячу кілометрів, які проїхав Хомінець, платники податків заплатили 5 тисяч гривень.

Проте, голова облради це заперечує. Мовляв, заправив автівку власним коштом. Наші джерела стверджують, що дійсно, зараз триває переформатування автотранспортного підприємства.

Однопартійці Хомінця розповідають, що голова облради, навчився про людське око відмічати путівку чи то у Верховній Раді, чи тепер буде у своїх однопартійців в міністерствах. Користі від тих поїздок жодної, лише спалюється бензин, куплений за кошт громади.

Разом з тим, Тернопільська облрада 22 жовтня 2013 року за результатами тендеру уклала угоду з Комунальним автопідприємством на транспортні послуги з перевезення посадових осіб облради на вересень-грудень поточного року. Вартість угоди склала 767 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». За останні п’ять років Тернопільська облрада замовила транспортних послуг для своїх посадових осіб на загальну суму 3,34 млн грн.

0

Тернопільські громадські активісти провели справжню спецоперацію з затримання автомобілів “сміттєвих терористів”

На сороковини “Небесної сотні”