На вимогу прокурора Чортківського району службові особи органу місцевого самоврядування уклали договори пайової участі із суб’єктами господарювання, на підставі яких забудовниками сплачено до місцевого бюджету кошти на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чорткова.

Прокурорською перевіркою встановлено, що на території Чортківського району 2 місцеві суб’єкти господарювання проводять будівництво комплексу автосервісу та автостоянки.

При цьому службові особи Чортківської міської ради не уклали із забудовниками договорів пайової участі незважаючи на те, що зазначені об’єкти будівництва підпадають під дію закону, на підставі якого орган місцевого самоврядування зобов’язаний застосувати до суб’єктів господарювання затверджений «Порядок пайової участі замовника у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чорткова».

Враховуючи викладене, прокурор Чортківського району вніс органу місцевого самоврядування документ прокурорського реагування, за результатами розгляду якого із забудовниками укладено відповіді договори та вжито заходів щодо сплати ними до місцевого бюджету майже 50 тис. грн. на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чорткова.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Напишіть відгук