Працівники комунального підприємства усвідомлюють, що до знищення їхньої організації причетні посадовці з партії “Свобода”

Поділитися

Передаємо чітку позицію тернополян, які працюють в Комунальному Підприємтсві “ТМШЕД”. Ці люди не збираються здаватись і будуть боротись, аби комунальне підприємство не привласнили не чесні чиновники. Корупційна схема цілком зрозуміла, адже територія, яку займає КП становить 3 гектари. Працівники КП “ТМШЕД” усвідомлюють, що до знищення підприємства причетні посадовці з партії ВО “Свобода”, а тому звернулись до керівництва цієї партії в місті Тернополі для реагування. Якщо реакції не буде то тернополяни вважають, що до знищення КП причетні всі “свободівці”.

Щиро, захисники КП “ТМШЕД” Андрій Любецький, Наталія Карпишин, Тарас Білан.

Ми, працівники КП «ТМШЕД», звертаємось до Вас щодо ситуації, яка склалась навколо нашого підприємства. З 2012 року адміністрація підприємства, а також посадові особи Тернопільської міської ради різними незаконними шляхами намагаються ліквідувати підприємство, а нас звільнити. Про злочинність дій свідчить той факт, що Прокуратурою Тернопільської області відновлено кримінальні провадження по КП «ТМШЕД», а саме:
1. Кримінальне провадження № 12013210010002374 від 16.06.2013 року за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК України по факту зловживання службовим становищем з боку посадових осіб УЖКГ Тернопільської міської ради, які використовуючи своє службове становище в порушення Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 року № 2289-6 провели процедуру закупівлі на «Санітарне оброблення та аналогічні послуги», при цьому незаконно надали перевагу третім особам та спричинили істотну шкоду інтересам місцевого бюджету на суму 15 996 691,74 грн.
2. Кримінальне провадження № 12013210010001708 від 30.04.2013 року за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК України – факт зловживання службовим становищем начальником КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Козаком А.С., який з 22.09.2012 року по даний час всупереч інтересам служби, без рішення Тернопільської міської ради, Виконавчого комітету міста Тернополя, без погодження управління обліку та контролю за використанням комунального майна, без погодження Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради надає в оренду та спільне користування комунальне майно, за адресою м. Тернопіль вул. Тролейбусна, 7А.
3. Кримінальне провадження № 12013210010000372 від 31.01.2013 року за ознаками злочину передбаченого ч.4 ст.191 КК України – факт розтрати бюджетних коштів з боку посадових осіб КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», які зловживаючи своїм службовим становищем, в період з 09.04.2012 року по 31.12.2012 року здійснили розтрати грошових коштів виділених з місцевого бюджету на закупівлю піщано-сольової суміші для посипання доріг, на загальну суму 243 600,00 грн.
Поновлення цих кримінальних проваджень є серйозною підставою для недовіри меру Надалу, його заступнику Стемковському і директору КП «ТМШЕД» Козаку, які переконують, що наше підприємство стало банкрутом з об’єктивних причин. Сьогодні вже 11 днів, як ми протестуємо на підприємстві проти такої несправедливості, нахабства і брехні місцевої влади. Ми вважаємо, що і Ви, як голова міського осередку ВО «Свобода» і депутати Тернопільської міської ради від ВО «Свобода», які представляють більшість, несете відповідальність за те, що ігноруєте наші проблеми, а можливо і зацікавлені у ліквідації підприємства.
Наше підприємство ще можна фінансово оздоровити і є різні шляхи як це зробити. Найбільшим нашим боржником, як це не парадоксально, є управління житлово-комунального господарства та екології Тернопільської міської ради – 1221 тис. грн., повернення цих коштів вже б дало шанс підприємству. Мер і депутати Тернопільської міської ради ВО «Свобода» можуть вирішити питання подальшої фінансово-господарської діяльності КП «ТМШЕД» і збереження нашого колективу, однак, вони цього не роблять, тому їхню бездіяльність можна розцінювати як співучасть у навмисному банкрутстві підприємства.
Ми звертаємось до Вас, як до лідера Тернопільської міської організації ВО «Свобода», який має проявити політичну волю для відновлення справедливості і вплинути на діяльність мера, його команди і депутатів-свободівців. Сподіваємось, що наше підприємство, яке має потужну транспортну базу, територію і кадровий потенціал, зможе самостійно брати участь в тендері, який має відбутися 10 квітня 2014 р. і віримо, що воно стане переможцем.

0

Спецоперація “Чисте місто”: як тернополяни затримали техніку чиновника-мільйонера

Комунальники написали відкритого листа до тернополян