Популярна українська співачка Руслана, яка чотири місяці провела в центрі революційних подій на київсьокму Майдані,вирішила відновити музичну кар’єру. Про це вона написала на свої сторінці в соціальній мережі, передає УНН.

“Я на чотири місяці покинула всі свої справи, музику, концерти, заплановану заздалегідь діяльність… Ми планували до 10-річчя перемоги на “Євробаченні” і проекту “Дикі танці” зробити великий тур… Тепер через останні події деякі плани неможливі… Я однозначно залишаюсь активною у всіх найважливіших питаннях щодо долі своєї країни, але я не планувала залишати музику і сцену. Це — моє життя, це — моя робота, це — моє повітря. Крім того, вибори — це вже абсолютно інша історія. Наскільки я буду активна у громадських ініціативах, покаже час”, — написала співачка.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, під час останніх революційних подій в Києві Руслана брала активну участь у політичному і громадському житті країни. Для того, щоб донести до впливових політиків бажання мітингувальників бути в Євросоюзі, артистка відвідала кілька зарубіжних міст. За активну життєву позицію державний департамент США відзначив її спеціальною міжнародною нагородою.

Напишіть відгук