“Правий сектор” попросив вибачення за помилковий заклик до знесення барикад на Майдані Незалежності, уточнивши, що мав намір лише влаштувати прибирання. Про це йдеться в уточнюючій заяві партії, передає УНН.

“Сьогодні на офіційному сайті Правого сектора з’явилося повідомлення про те, що Правий сектор запрошує киян на суботник з благоустрою Майдану Незалежності. Через людський чинник опубліковане повідомлення містило некоректно сформульовану інформацію. З неї випливало, що Правий сектор закликає розібрати барикади на Майдані. Ця інформація не відповідає дійсності, і ми просимо вибачення у всіх, хто сприйняв її зміст саме так”, – зазначили в ПС.

Активісти підкреслили, що справді запрошують киян прийти 5 квітня на суботник, щоб навести лад на головній площі країни.

“Але про знесення барикад мова не йде”, – запевнили в “Правому секторі”.

“Правим сектором” планується акція “Суботник на Майдані” суто як суспільно-корисна і мирна. Провокативні балачки про “розгон Майдана” абсолютний абсурд. На жаль, інформаційна війна проти Організації триває”, – додали в партії.

1 comment

  1. прохожий

    Нашим революціонерам потрібно врахувати загальновідому філософську істину : “В одну річку повторно не зайдеш”.
    Тобто, другий етап революції буде розвиватись як завгодно, але не так, щоб було можливим більш-менш розумне використання цих барикад революціонерами.

Напишіть відгук