Земельні афери у Тернополі: правда з перших уст

Поділитися

Про земельні махінації і скандали Тернопільської міської ради за теперішньої каденції партії “Свобода” та міського голови Сергія Надала нині говорять в усіх усюдах. Такого ганебного явища як земельний дерибан не було за жодного мера. Навіть “торгаш” Заставний прикривався аукціонами. Нинішня влада усе “списує” на недолуге законодавство, яким і сама успішно маніпулює.

Сьогодні журналісти Тернополя мали можливість поспілкуватися з головним земельником Тернополя – начальником відділу земельних ресурсів Віктором Кібляром про якого вже ходять легенди в Тернополі.

Він не соромлячись розповів про усі земельні скандали, які є у Тернополі і чому вони виникли. Звісно, з вигідних йому позицій. Згадали і незаконні будови на Пилипа Орлика, Сагайдачного, Острозького, всі забудови в парках і т.п. Як чиновник відбріхувався, можна подивитися  на відео. “Контрольний в голову” був про кількість дитячих майданчиків і спортивних площадок, які планують звести у Тернополі. Виявляється, аж один – відвойований людьми стадіон “Текстерно”. Після прес-конференції виникло питання: навіщо чекати до кінця каденції Сергія Надала?

Утилізаційний збір та акцизний податок з переобладнання транспортного засобу скасовано

Єдиний підводний човен українських ВМС – ” Запоріжжя” – не планується до повернення Україні