Про земельні махінації і скандали Тернопільської міської ради за теперішньої каденції партії “Свобода” та міського голови Сергія Надала нині говорять в усіх усюдах. Такого ганебного явища як земельний дерибан не було за жодного мера. Навіть “торгаш” Заставний прикривався аукціонами. Нинішня влада усе “списує” на недолуге законодавство, яким і сама успішно маніпулює.

Сьогодні журналісти Тернополя мали можливість поспілкуватися з головним земельником Тернополя – начальником відділу земельних ресурсів Віктором Кібляром про якого вже ходять легенди в Тернополі.

Він не соромлячись розповів про усі земельні скандали, які є у Тернополі і чому вони виникли. Звісно, з вигідних йому позицій. Згадали і незаконні будови на Пилипа Орлика, Сагайдачного, Острозького, всі забудови в парках і т.п. Як чиновник відбріхувався, можна подивитися  на відео. “Контрольний в голову” був про кількість дитячих майданчиків і спортивних площадок, які планують звести у Тернополі. Виявляється, аж один – відвойований людьми стадіон “Текстерно”. Після прес-конференції виникло питання: навіщо чекати до кінця каденції Сергія Надала?

4 comments

 1. Оля

  Кібляр розклав все по полицях по майбутній сесії, розказав про всі неузгодженості. Щоб потім Білан і компанія не придумували собі казок. Все дуже правильно!

 2. рома

  щоб потім не було непотрібних розмов-вигадок, так і потрібно робити

 3. Ліля

  Знову йде гра в одні ворота. Тому що вони усі – за одно. Просто дивує як цинічно поводиться влада. Але людське терпіння має межу. Кожен зухвалий крок влади тільки загострює ситуацію. Це додасть впевненості протестувальникам у тому, що вони діють правильно. І добє рештки репутації влади , які вона ще мала.

 4. свій

  Надал вже не раз повторював, що практично всі земельні питання – питання суто технічні. Це і повторив Кібляр. Це повторять тисячі тернополян, які оформляють землю то під домом, то під приміщенням для бізнесу, то оформляють спадщину і т.д.

Напишіть відгук