Про президентські вибори нині говорять зі всіх телеканалів, газет і сайтів. А от про місцеві вибори інформації не так вже й багато. Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” вирішила поцікавитись настоями краян щодо підтримки політиків і громадських діячів на місцевому рівні. Як відомо, 25 травня відбудуться вибори міських голів у чотирьох містах Тернопільської області, а саме у: Збаражі, Зборові, Кременці та Монастириську.

 У Збаражі серед претендентів на керівну посаду семеро кандидатів. Шестеро позапартійних самовисуванців – Роман Обізюк, Роман Полікровський, Віктор Садовський, Роман Адамович, Петро Cарабун, Сергій Паровий. Сьомий кандидат – член Збаразької МО “Народний Рух України” Зеновій Лучанко, повідомляє прес-секретар Громадської мережі ОПОРА у Тернопільській області Мар’яна Феник

Кого ви готові підтримати на виборах міського голови Збаража 25 травня?

View Results

Loading ... Loading ...

1 comment

  1. Оксана

    А хто такий Адамович? Звідки винирнув в політиці?? То був кримінал і бізнесмен – рекитер , А зараз по всьому місту ангельське обличчя розповсюджене. З чиєї подачі і з яким правом він зараз в.о.міського голови ? І що зробив !!!! для міста вже ??? Та нічого .

Напишіть відгук