Начальник обласного управління лісового господарства Ігор Попадинець шукає собі нове місце роботи, а то йому необхідно доробити до пенсії. І не простим фахівцем, а «керовніком». Тепер він хоче очолити державне підприємство «Тернопільське лісове господарство», а простіше, знаний в народі, Тернопільський лісгосп. За його ініціативи звільнений діючий директор Олег Данилевич. На сьогоднішній день він вже забрав свої особисті речі з робочого кабінету.

Обурені таким нахабством «лісового генерала» працівники Тернопільського державного лісгоспу сьогодні 21 травня о 09.00 год. проведуть акцію протесту під стінами обласної адміністрації в захист підприємства та проти свавілля «Гайового генерала».

Працівники лісгоспу звертаються до представників засобів масової інформації знайти час і приділити увагу їхній акції протесту та допомогти донести їх позицію до влади та громади Тернопільщини.

Ера «Попаденщини» на Тернопільщині має закінчитися.

1 comment

  1. Марія Сабан, прес-служба Тернопільського облуправління ЛМГ

    Державним агентством лісових ресурсів України з керівниками держпідприємств укладаються угоди про співпрацю на відповідні терміни (від 1 до 5 років).

    Для продовження угоди з керівником держпідприємства Тернопільське обласне управління надає подання в обласну або районну адміністрації, яке погоджується або відхиляється даними державними установами. При цьому враховується фінансово-господарський стан підприємства і виконання показників, які прописано в угоді.

    Враховуючи всі ці фактори, Держлісагентство припинило дію трудової угоди, тож працівники ДП «Тернопільське лісове господарство» прийшли під Тернопільську облдержадміністрацію для з’ясування причин припинення трудового договору їхнього керівника.

    На сьогодні, згідно зі статутом державного підприємства в.о. директора виконує головний інженер даного підприємства.

Напишіть відгук