Мер Тернополя профінансував фільм про кримінального авторитета?

Поділитися

Схоже, боротьба за владу у Тернополі набирає чималих обертів, якщо міський голова Тернополя Сергій Надал фінансує створення фільму про кримінальний світ нашого міста. Звісно, нині поки діючий мер далеко не святий. Претензій до рішень міської ради більше, ніж за всі каденції попередників разом взятих. Разом з тим, інтелігенція Тернополя не хоче, щоб містом керував кримінал, який прикрився Майданом.

Чимало краян запитує, що сталося такого серйозного між Надалом і Стєпановим, що дійшло аж до такого публічного протистояння. За однією з версій, війну розв’язала купівля “Креатор-Будом” ринку секонд-хенд біля обласної недобудованої бібліотеки. Ніби з цієї території кримінальний світ мав щороку мільйон гривень. Саме така предява  кримінального світу на компенсацію втрат прибутків, не припала до душі Сергію Надалу, оскільки під ним й так “земля горить”. Мер не те, що не захотів компенсувати, але й продовжувати віддячувати.Йому нині фінансово вигідніше товаришувати з “юмаксівцями”, які відстьобують Надалу за вигідні їм рішення. Різницю відчуваєте?

Чи лише через ринок секонд-хенду Павловського, який так і не збудував пам’ятник Соломії Крушельницькій на колишньому Майдані Мистецтв,  достовірно не відомо. Проте, тернополяни шкодують, що частина майданівці пішли на співпрацю з кримінальним світом. Свідомо чи ні – це вже інше питання.

Поширенням фільму в інтернет-мережі займаються анонімні особи. Їх не так складно відшукати на 5 каналі Порошенка, де Надал транжирив по 11 тисяч гривень за створення пропагандистських фільмів про себе.

Секретарку ректора Тернопільського педуніверситету затримали за хабар

На Тернопільщині тепер є регіональний представник Уповноваженого з прав людини