111

Схоже, боротьба за владу у Тернополі набирає чималих обертів, якщо міський голова Тернополя Сергій Надал фінансує створення фільму про кримінальний світ нашого міста. Звісно, нині поки діючий мер далеко не святий. Претензій до рішень міської ради більше, ніж за всі каденції попередників разом взятих. Разом з тим, інтелігенція Тернополя не хоче, щоб містом керував кримінал, який прикрився Майданом.

Чимало краян запитує, що сталося такого серйозного між Надалом і Стєпановим, що дійшло аж до такого публічного протистояння. За однією з версій, війну розв’язала купівля “Креатор-Будом” ринку секонд-хенд біля обласної недобудованої бібліотеки. Ніби з цієї території кримінальний світ мав щороку мільйон гривень. Саме така предява  кримінального світу на компенсацію втрат прибутків, не припала до душі Сергію Надалу, оскільки під ним й так “земля горить”. Мер не те, що не захотів компенсувати, але й продовжувати віддячувати.Йому нині фінансово вигідніше товаришувати з “юмаксівцями”, які відстьобують Надалу за вигідні їм рішення. Різницю відчуваєте?

Чи лише через ринок секонд-хенду Павловського, який так і не збудував пам’ятник Соломії Крушельницькій на колишньому Майдані Мистецтв,  достовірно не відомо. Проте, тернополяни шкодують, що частина майданівці пішли на співпрацю з кримінальним світом. Свідомо чи ні – це вже інше питання.

Поширенням фільму в інтернет-мережі займаються анонімні особи. Їх не так складно відшукати на 5 каналі Порошенка, де Надал транжирив по 11 тисяч гривень за створення пропагандистських фільмів про себе.15 comments

 1. Вованчик

  А чому Надал не знняв фільм про свою домовленість і дружбу з Лилом – адже вони вчора домовилися збити з мешканців гуртожитків Тернопільбуду 9 млн гривень!

 2. Саша

  Надал давно повяз в корупційних схемах. Виникає лише запитання чому міліція дозволяє це робити? Дружба Надала і Лило не безкорисна для обох корупціонерів. Оден виділяє участки інший ці участки забудовує. Бариш получають обидва. Бруківкою “Театральну “площу і бульвари також вимощує Лило хоча незавжди і тендера проходят публічно на ці роботи. Зверніть увагу на те що плитку котру положили рік-два тому вже вся посипалась і за її якість також ніхто не несе відповідальності. Асвальт в Тернополі вкладає фірма з Волинської області. Все це дурниця для Надала , головне грошенят втовкти.

 3. міша

  Хай цей гандон Надал і його компашка Камінських Кіблерів та інших оприлюднять ген план землі,дадуть план зонування Тернополя на обговорення громадськості,хай людям поверне парки де здійснює забудови і де його кохана жіночка є деректором Назарії!Пан мер декларацію подає ,що він бідний і живе тільки в 11 квадратних метрах ,а про свій будиночок в Іспанії помовчує!Так скільки ця гнида буде прикриватися криміналом і знищувати наше місто???????

 4. луценко

  слабенький фільмец, фактів маловато. Про степанова і так всі все знають, а для надал, якщо це його ідея, то примітивно вийшло, виглядає слабаком та істеричкою.

 5. Перемога

  Це справжнє енкавеДистське лице Свободи Надала! Нарешті зорозуміло, як регіонал Надал під прикриттям Свободи йшов до влади. Не Чижмар робив сміттєву кризу і мучив в купах сміття тернополян А надал! Не Білан крав землю а шайка бютівських і свободівських депутатів на чолі з Дулебою і Бицюрою відхаплювали ласі шматки! Камінський криміналітет а не карпишин – жінка яка є економістом а не неуком бандитом як Камінський і слуги Фартушняк і Окаринський. Надал за цей пасквіль повинен відповісти! Геть янучарсько-надалівську Свободу з Тернополя

 6. остап

  Ой доскачатесь, Сергій Віталійович, ой доскачетесь. От візьме Евген Вікторович і оприлюднить справжню версію приходу до влади вас і вашого кодла колгоспного. І буде правий, щоб не забували з якого дна і з якої ями, і не плювали в руку, яка вас на тепле місце привела і соплі повитирала. Може класний фільм вийти “Ху із ху в тернопільській Свободі” і навіщо це ху здалося російському ФСБ.

 7. Ющенко

  нуу агенти фсб))Надал х*йло піздл*ве!

 8. ХХХ

  Це брэд, а не фільм! Надал цим фільмом хоче відвернути всю увагу від своїх злочинів, тіпа він святий. А зроблено це для того шоб всю вину зігнати на вищепоказаних людях. Про його мутки можна зазняти набагато більший фільм і з конкретнішими доказами!

 9. Андрій

  Мало того що заказуха, то щей введеня в оману. Уважно перегляньте ролик. Документ щодо Фостаківського. 1996 рік – засуджений, 1998 рік звільнений, 2001 рік достроково знята судимість. А в озвучці що звільнився в 2001 році. Про Іваненко взагалі нічого в документі не видно. Отак взяло з пальця і висмоктало. По дудару взагалі немає ніякого документу. Очередний брєд “Антіна Сердюка” по замовленню Надала, щоб відвернути увагу громадськості від оборудок надалівських, У того Сердюка на ютубі всього два відео.. і обидва на замовлення. Без фактів, одні хворобливі фантазії. Звичайно краще запудрити людям мозги і далі дерибанити земельку, забудовувати парки, напихати свої кішені. Ото Надал в істиному свому обличчі. Він в “Свободі” тільки територіально, бо проживаючи на Сході був би яскравим представником партії регіонів.

 10. Marina

  Особисто знайома з Тарасом Дударем. Якийсь наклеп їй Богу. Людина НЕ БУЛА судима взагалі ніколи в житті. А в 1997 році відбувати покарання тим паче, бо ми з Тарасом на той час дуже добре дружили і бачились чи не кожного дня. Хто придумав цю історію не знаю, але перед тим як звинувачувати людей в криміналі перевіряйте інформацію, бо за таке можна і в суді відповідати.

 11. Mimimi

  Ото дивлюся я на то все шо в місті робиться і не знаю, чи плакати чи сміятись, чи одночасно і те і інше. Мабуть одночасно і те і інше. Бо хочеться сміятися від того, яку відкриту єресь несе Бен Надал, і мало того свято вірить в те що говорить, шизофренією попахує конкретно. То ОЗГ бачить там де його і бути не могло, то сепаратистів, то ФСБешників. А плакати хочеться, бо неприємно усвідомлювати, що такі шибануті люди при владі, винюхало мішок коксу і ковбасить його вже не перший тиждень,і скоро йому Путін буде ввижитись на коні замість Данила Галицького. А далі що? Кожен хто любить своє місто – ворог? Кожен хто захищає парки сепаратист? Кожен хто хоче врятувати своє місто від непомірних апетитів Ладана кримінальний авторитет?
  А тепер шановні краяни для порівняння
  1. Кожного божого дня зі всіх парковок міста Тернополя збирають необліковані кошти. Хто винен? Не знаєте? Напевне що «ОЗГ Степанова».
  2. Кожних два три дні «бідні підприємці» ходять до п.Кібляра і носять 5 тис за вирішення будь-якого земельного питання. Хто винен? Напевне що також «ОЗГ Степанова»
  3. Застройка всіх зупинок м.Тернополя та парків також напевне що вина «ОЗГ Степанова».
  4. Це «ОЗГ Степанова» дає вказівки забудовникам такі забудовники як Гута, забудовують де треба і не треба а в більшості там де не бажано отримують дозвола на «покращення» нашій з вами Богом даній землі
  5. Це ОЗГ Степанова збирає виганяє підприємців з місць і вони вимушені торгувати на дорозі. І це напевне що «ОЗГ Степанова» збирає з них данину.

  Зато напевне що Тернопільська міська рада на чолі з «лисим щуриком»
  1. Утримує спортивну секцію де безкоштовно займаються спортом понад 400 дітей.
  2. Воює з «ОЗГ Степанова» бо саме воно забудовує парки і зупинки.
  3. Захищає підприємців з вул.Шептицького від «ОЗГ Степанова».

 12. Олежик

  Почалася в Надала дристуха і то дуже крепка. А за “базарок” треба буде відповідати. Загнався Надалисько не по дитячому, плете шо зі срачки, як хтось вище писав кокоін нюхає добрий, напевно прямі поставки з Іспанії ідуть, мерещаться бідолазі “бабаї ” різні , пора провіритись не тільки в психіатра нашому меру , а й нарколога відвідати чим скоріше тим краще. Це вже мозгів взагалі не має бути, людей які в прямому розумінні відвоювали на МАЙДАНІ порівнювати з всякою нечистю Путінскою, щоб хоть якось прикрити свою корумповану смердючу сраку, треба бути повною моральною потворою.

  P.S. Нехай Тягнибок подякує своїм колегам за такий високий рейтинг на виборах Президента 2014р.

 13. Петро

  На скільки треба бути ГНИДОЮ щоб лити багно на всіх підряд хто бореться проти незаконних забудівель в рідному місті. Та якщо наш мерисько так хоче всіх гіменцем заплювати , то нехай небере повний рот лайна ходить по місту і плюється. Може тоді йому стане легше що обісрав всіх . Надал-Надал дурілка картонна все місто обдурити хотів . Втікай дурень і чи скоріше тим краще , брехлива собака. Бо як тобі згадають твою молодість ( Льоню Карпенка , Сергія Сапігу , Ігора Бабцю ) думаю поки хватить, то тебе ніяка “Свобода” не відмаже . Надал-х . .лооооооооооооо …………………………………..

 14. Славко

  З ранку бачив Бен-надала в світленькому костюмчику і зразу згадав відому піеньку –
  Мы школы стороною обходили, наворовали, прогуляли и пропили,
  А кто не понял нас – душа моя кипела, их уже нету, но не в этом было дело.
  Ведь вору тоже нужно как-то развлекаться: в костюмчик беленький любил я одеваться,
  Пойти в кабак, где по ночам красотка пела, ее хотел я, но не в этом было дело.

  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.
  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.

  Дружки мои все по два срока отсидели, не обижали никого мы, всех жалели.
  Судья – паскуда, чтоб она огнем горела! Она сгорит, конечно, но не в этом дело.
  А дело в том, что житие наше блатное порой опасное и скользкое такое.
  И пусть при слове “вор” душа прохожих млела, нам наплевать, да, и не в этом вовсе дело.

  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.
  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.

  Как жаль, что пенсию ворам не выделяют и по ночам работать жизнь нас заставляет,
  И лишь проснувшись, чтобы сердце не болело, махну сто грамм, и не спеша, пойду на дело.

  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.
  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.
  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.
  Ах, поворую – перестану, жду – вот-вот богатым стану вот тогда начну опять я законы соблюдать.

 15. оля

  Нонсенс , в Україні ” патріоти Свободівці ” на останніх виборах набирають аж 1.16% голосів , а кляті комуняки 1.53%, Добкін якого треба вішати на ялинці одного з перших 3,07%, і це при тому що основний їх електорат не голосував. Нехай тепер Олежик Тягнибок низько вклонеться своїм патріотам на місцях ,таким як наш Тернопільський виродок Надал , який все зробив для того щоб так сталося. Шкода тільки тих дійсно щирих ПАТРІОТІВ з Свободи , які поклали своє життя за нашу неньку УКРАЇНУ , вони явно стояли на барикадах не за таку “Свободу-хабарників-брехунів-ненажерливих тварин ” . На мою думку ,Надала чекає та любима 112 копиченецька колонія , в яку він посадив людей які навіть судимостів ніколи не мали . Хіба на цей раз сховається на свому ранчо в Іспанії , бо минулий раз ховався в Польщі . Суши сухрі паскуда-ненажерлива. “Твоя песенка спета мистер Фукс”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.