Секретар-стенографіст вузу вимагала гроші за вплив на викладачів при здачі сесії

З неофіційних джерел інтернет-газета “ПРО ВСЕ” дізналася, що Тернопільському національному педагогічному університеті  співробітниками УСБУ в області затримано «на гарячому» під час отримання неправомірної винагороди групу посадових осіб ТНПУ. Серед затриманих незмінна секретар ректора та ще чотири спільники. Передача коштів мала на меті вирішення питань здавання студентської екзаменаційної сесії. Відкрито кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 369-2 КК України за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди секретарем-стенографістом від студента за вплив на викладачів університету.

Слідством встановлено, що впродовж травня секретар- стеногрофіст вузу повідомляла студентам що без її сприяння їм не вдасться скласти заліки, іспити та захистити курсові роботи.

В одного із студентів жінка вимагала 5000 гривень за успішне складання сесії.

22 травня близько 10 години в приміщенні приймальні ректора вузу вона отримала частину грошей у сумі 600 гривень за вплив на викладача, щодо здачі одного із заліків та екзамену.

За словами студента, через цю посередницю від нього отримали гроші за здачу іспитів й інші викладачі вузу. Триває досудове розслідування, повідомляє  прес-служба прокуратури Тернопільської області

2 comments

  1. аспірант

    Ще би взялися за першого проректора, який є одним із першоджерел корупції.
    За прийом на роботу викладачем – підпис контракту – “просить” близько 5000 доларів. Звідси й всі прийняті викладачі змушені якось думати як відбити вимушені витрати.

  2. ВЛАД

    багато роботи має відділ боротьби з хабарництвом у тнпу! проректор “доктор” молоточкових наук, мільйонер ректор, більшість деканів і завкафедр – хабарники – студенти все добре знають! за які заслуги ректор, який списав дисертацію (свого часу про це писала газета “освіта”), отримаю зарплатню 27000 грн? де КРУ, СБУ? ЯК БИ БУЛО ДОБРЕ, ЩОБ УСІ ГРОШІ ХАБАРНИКАМ БУЛО НА ЛІКИ ТА ДІТЯМ І ВНУКАМ ЇХНІМ!!!

Напишіть відгук