111

Народний депутат України від Тернопільщини Михайло Апостол разом зі своїм сином, який очолює благодійний фонд “Апостол”, надали допомогу всім необхідним спецпідрозділу СБУ “Альфа”.  Спочатку політик запитав у керівництва, що їм потрібно, після цього достав усе необхідне і презентував.

“Сьогодні благодійним фондом”Апостол”,керівником якого є мій син, вручено спорядження Тернопільському спецпідрозділу “Альфа”. Заказ виконано повністю. На наступний тиждень МВС і Національна гвардія. Надіюся і чомусь вірю, що до такої акції підключаться масово народні депутати , політики , підприємці Тернопільщини і всі кому доля України насправді ,а не на словах.Адже можна круглодобово розказувати про свій героїзм ,патріотизм ,про любов до України,кричати:Слава Україні”для окупанта і агресора це не діє ніяк”,- каже Михайло Апостол.

Як все це відбувалось, можна переглянути у відеозаписах. Від себе хочемо додати, що журналісти таки випитали скільки на потреби “Альфи” було витрачено коштів. Сказали приблизно, 30 білбордів на місяць. Журналісти підрахували, якби порошенки та інші марнотратники всеукраїнського та місцевого розливу приєдналися до такої доброї акції, то наша армія не була б у такому жалюгідному стані.


2 comments

  1. Дмитрий Дикий

    Переглядаємо уважно першу половину відео і що ми бачимо, а бачимо пошук полунички “журналюгами” (інакше не назвеш), поясню чому.
    1. Замість того, щоб спитатися в співробітника “Альфи” чи готовий він та його товариші захищати Батьківщину душою і тілом, як до цього ставляться їх близькі, вони достали його запитаннями чи немає серед поставленого спорядження продукції РФ. В той же час, що ми бачимо на сторінці “Про все”, а бачимо ми “лайки” від “ОднокласниківСРУ, МаїлСРУ та ВКонтакте.
    2. Цікаво чи цей індивідум п’є чарку молока, знаючи, що не один журналіст перебував у полоні в Слав’янську.

  2. Цвігун

    почався знову гнилий піар АПОСТОЛА.

Напишіть відгук