Тернопільська міськрада неправомірно розпоряджалась землею, вартістю понад 8 млн. грн., що належала оборонному підприємству

Прокуратура Тернопільської області подала позов до господарського суду , яким вимагає повернути у державну власність земельну ділянку, вартістю понад 8 млн. грн. по вул. Текстильній у Тернополі.

Перевірка прокуратури встановила, що рішення міської ради від 22 березня 2013 року є незаконним. Розпорядчим документом припинено право користування земельною ділянкою, площею 5,7575 га по вул. Текстильній, державному підприємству оборонної сфери та віднесено її до земель житлової та громадської забудови.

Прийнявши таке рішення, міськрада вийшла за межі наданих їй повноважень. Прокуратура вимагає повернути ділянку у державну власність.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

3 comments

  1. Саша

    Працівники облпрокуратури ви молодці що не даєте можливості Надалу С. деребанити землю і за рахунок цього збагатшуватись. Підніміть ще питання по вложенню асвальту в прошлому році Волинською фірмою, уборка снігу зимою, ремонт бульвара Данила Галицького там ви знайдети багато інтересних фактів зловживань та корупційних схем. Давно пора розібратись з багатьма працівниками Тернопільської мерії, мешканці Тернополя за це вам скажуть дякую і у всьому підтримають.

  2. Андрюха

    А де обіцяні чеські тролейбуси і облаштовані для велосипедів доріжки?

  3. Андрій

    Ця ділянка – під гаражами на Текстильній, яку Надал обіцяв людям під приватизацію. І що тепер?

Напишіть відгук