В Україні продаж вживаних авто у січні-квітні впав на 86% порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 5 544 одиниць.Про це УНН повідомили в “Укравтопромі”.

Як зазначили в асоціації, незважаючи на збільшення частки секонд-хенду на автомобільному ринку, в кількісному вираженні продажі техніки б/в скоротилися на 9% відносно показника березня, а в порівнянні з даними квітня минулого року впали на 92 відсотка.

На первинному автомобільному ринку України у квітні було зареєстровано 1 057 автотранспортних засобів, які були в експлуатації, що становить 11,3% від загальної кількості первинних реєстрацій. Для порівняння, в березні цей показник дорівнював 9 відсоткам.

Як зазначили в асоціації, незважаючи на збільшення частки секонд-хенду на автомобільному ринку, в кількісному вираженні продажі техніки б/в скоротилися на 9% відносно показника березня, а в порівнянні з даними квітня минулого року впали на 92 відсотка. Однак, враховуючи законодавчі зміни щодо скасування екологічного податку та акцизу на переобладнані автомобілі, кількість імпортних автомобілів б/в на ринку в майбутньому може значно зрости.

“Традиційно найбільша кількість первинних реєстрацій серед б/в автомобілів припадає на комерційні автомобілі – за квітень вона склала 858 одиниць, що на 3% більше показника березня і на 93% менше торішнього квітневого результату. Лідерами є Mercedes-Benz (175 шт.), Renault (166 шт.), Volkswagen (105 шт.).

Первинний ринок б/в легкових автомобілів у квітні скоротився до 179 одиниць, що становить 2% від загальної кількості продажів, у сегменті б/в автобусів частку в 17% загальної кількості забезпечили 20 одиниць.

У цілому за 4 місяці 2014 року було зареєстровано 5 544 одиниці б/в автотранспорту. Це на 86% менше ніж рік тому. На 89% скоротилася кількість первинних реєстрацій б/в комерційних автомобілів до 4 151 шт., в частині б/в легкових автомобілів падіння (до 1 193 шт.) становить 54%, на 69% (до 200 шт.) зменшилися продажі б/в автобусів”, – йдеться у повідомленні.

Напишіть відгук