111

У екологічній інспекції Тернопільської області минулого тижня, коли відвідували заступника начальника обласної екоінспекції Е.Ференца, чортківськівські активісти  привезли чиновнику  «подарунок» із попердженням два бідони: один із мертвою рибою, а другий із отруєною  водою із села Марилівки. Люди це зробили для того, що високопосадовець навіть не спробував  «прикрити» справу, як це постійно практиють у цьому відомстві. Чортківчани зрозуміли, що треба діяти після перегляду  його інтерв’ю на одному із тернопільських телеканалів.

2 comments

  1. Саша

    Бардак і безлад не тільки в Чортківському районі а і у всій області. Зверніть увагу хто керує обласю, містом Тернополем, районними адміністраціями, в своїй більшості це абсолютно бездарні керівники які до влади прийшли за взятки або по партійним квотам. Сьогодні ці так звані керівники-крахобори думають тільки як більше вкрасти, здерти з людей взятку, продати державне та громадське майно і получити від цього особисту вигоду. Аналогічна ситуація у всіх структурних підрозділах ОДА і районах області. Такий бардак буде до тої пори доки жителі області та міста Тернополя будуть мовчати і мовчки спостерігати за цим бардаком і за тим як бездарно розтавляються керівники на всіх рівнях. Якщо ми хочемо побудувати сильну, незалежну Україну тоді потрібно допомогти Президентові України П.Порошенко розтавити кваліфіковані кадри . Потрібно не мовчати а говорити, боротись з цими бездарами. Наші патріоти гинуть на сході України а ми повинні тут у себе в дома наводити порядок, за нас це ніхто не зробить. Боріться і переможете.

  2. Юрій

    Потрібно гнати керівника екологічної інспекції Батога, який нагло переховується на липових лікарняних. Активісти, пропоную йому додому занести ту рибу і воду!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.