111

Тернополяни пам’ятають ганебні поразки партії “Батьківщина” на Тернопільщині з 2009 року. Все, що залежало від роботи місцевого партійного осередку, було програно з тріском. Неофіційно партійці Тимошенко “дякують” за це Василю Деревляному. Саме його провальна кадрова політика привела до того, що вже майже десятиліття партія “Батьківщина” не має повноцінної фракції. Зганьбившись ще у 2006 році першим заступником Оленою Лакомою, бютівці переживали лише занепад. Останні провальні вибори до міської ради ознаменувались тим, що колишній засуджений Сергій Кирик, про якого писали всі газети, але тільки Василь Деревляний його захищав, та підприємець Олексій Сандій, кинули в прямому значенні партію. Як не закликав Деревляний не голосувати за них, тернополяни не послухали. А чого вони мали слухатись слюсара з “Оріону”, який побував в надцяти партіях і прилаштувався в Тимошенко? Якщо чесно, слухати не має що. Як піджартовують над Деревляним колеги-депутати, останній раз лідер тернопільської “Батьківщини” тримав книжку в руках, яка називалась “Буквар” і то, коли його скурив за школою. І ось білоскірківський діяч, який не виграв би нині виборів навіть до сільської ради, привів в політику цих запроданців.

Депутат Тернопільської міської ради Олексій Сандій, якого свободівці не викидали з ради, як депутатів-зрадників Табалових

Депутат Тернопільської міської ради Олексій Сандій, якого свободівці не викидали з ради, як депутатів-зрадників Табалових

Саме Олексій Сандій “хапне” майже задурно (за 16 тисяч гривень) землю громади Тернополя. Правда, 48 сесія міської ради, яка була запланована на 6 червня, сьогодні перенесена на невизначений термін.

Проект № 95                                                                                                  Вносить В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки  площею 0,0044га несільськогосподарського призначення, наданої для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги, 4б гр.Сандію О.Й.

Розглянувши звернення гр.Сандія Олексія Йосиповича, керуючись ст.12, 120, 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність гр.Сандію Олексію Йосиповичу (ід.номер 2273407876) земельну ділянку (кад. номер 6110100000:01:014:0125) площею 0,0044га несільськогосподарського призначення, надану для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги, 4б, на затверджених в пунктах 2, 3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 16 006,00грн. (шістнадцять тисяч шість гривень 00 коп).

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення (додається).

4.Договір оренди землі, зареєстрований у Тернопільській регіональній філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», про що в Державному реєстрі земель вчинено запис від 27 жовтня 2010 року за №041066100383 між Тернопільською міською радою та гр.Сандієм Олексієм Йосиповичем – вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

5.Зобов’язати гр.Сандія Олексія Йосиповича в двомісячний термін провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

Міський голова                                                             С.В.Надал

Під час викидання з Верховної Ради тернопільський нардеп Михайло Головко активно викидав зрадників Табалових. У Тернопільській міській раді команди фас не було щодо зрадників Кирика і Сандія

Під час викидання з Верховної Ради тернопільський нардеп Михайло Головко активно викидав зрадників Табалових. У Тернопільській міській раді команди фас не було щодо зрадників Кирика і Сандія2 comments

  1. Саша

    Партія “Батьківщина” і ВО “Свобода” в Тернопільській області себе опозорила тими ділами які витворяють депутати цих партій. Деревляний В. займається тільки розтановкою кадрів і вирішенням шкурних питань. Якщо Ю.Тимошенко хоче зберегти партію і підняти її авторитет то Деревляного В. і таких як він вигоне з партії в першу чергу . “Свободівцям” потрібно розбиратись з мером Надалом і його поплічникам.

    1. остап

      Та не мають бандити та хапуги ніякої партійної приналежності, не діють для них ні ідеологія партії, ні партійна дисципліна, це не настільки високоорганізовані створіння, щоб вести суспільну діяльність у вигляді політичної партії , це просто БАНДА із сіл тернопільської області, яка втекла з них, бо вони працювати не хочуть ( а таких в селі не поважають). А тепер вони збились в цю ненажерливу купу в Тернополі і гвалтують місто не гірше від регіоналів та сепаратистів. А дехто навіть поміняв блискучий костюм на костюм аля Головко в клітинку і називається (надіюсь ще не довго) народними депутатами. ГАНЬБА І ГЕТЬ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.