111

Поки ЗМІ Тернопільщини не підняли інформаційну хвилю про бездіяльність правоохоронного сектору, доти в нашому краї навіть судді нібито мовчки спостерігають як браконьєри ловлять рибу.

За принципової позиції Тернопільського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері притягнуто до відповідальності винну особу у незаконному вилові риби, занесеної до Червоної книги України, та пред’явлено позов з вимогою відшкодувати шкоду, спричинену природно-заповідному фонду.

Зокрема, прокурорською перевіркою встановлено, що житель Заліщицького району здійснював незаконний вилов риби у межах регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон» із застосуванням забороненого саморобного колючого знаряддя лову – остів.

У результаті місцевий браконьєр виловив 24, 6 кг риби, занесеної до Червоної книги України, чим спричинив природно-заповідному фонду шкоду у сумі майже 60 000 гривень.

За даним фактом Тернопільський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочав кримінальне провадження, за наслідками розгляду якого суд засудив винну особу до сплати штрафу та конфіскував знаряддя та засоби незаконного промислу.

Окрім того, прокуратура пред’явила до суду позов про стягнення з винної особи шкоди, спричиненої природно-заповідному фонду.

Позов перебуває на розгляді Заліщицького районного суду, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.