111
  • Нового губернатора Тернопільщини хотіли вбити? (відео)
  • Нового губернатора Тернопільщини хотіли вбити? (відео)

Про страшну аварію, в яку потрапив депутат облради Степан Барна, уже говорять кілька днів на Тернопільщині.

Степан Барна

Степан Барна

25 червня, близько 17 години, на автодорозі Київ-Чоп керівник тернопільського виборчого штабу Петра Порошенка Степан Барна та колишній в.о. голови Тернопільської територіальної організації політичної партії “Фронт Змін” Юрій Юрик потрапили у ДТП. Політики їхали у автомобілі Honda Accord Барни з Києва. Неподалік Рівного у селі Бранів Корецького району вантажівка, що їхала попереду, почала вчиняти дивні маневри – різко затормозила і почала розвертатись. Щоб уникнути зіткнення, водій Барни скерував своє авто у відбійник. Водій вантажівки з місця пригоди зник. Степан Барна зараз проходить медобстеження, стан його в цілому задовільний. А Юрій Юрик був важко травмований: отримав травматичну ампутацію правої ноги, відкритті множинні переломи обох кісток лівої ноги та множинні рвані рани. У стані травматичного шоку його доставили в реанімаційне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Водія також забрала швидка, але у прес-службі ВДАІ кажуть, що травм він не отримав, повідомляє телеканал 1+1.

Юрій Юрик

Юрій Юрик

Як повідомляють місцеві ЗМІ, колеги Барни вважають це замахом на життя політика. Політичні невігласи цю аварію порівнюють з тією, у якій загинув В’ячеслав Чорновіл. Але фігури Чорновола і Барни недопорівняння. Якщо лідер РУХу зазнав важких переслідувань за свої переконання, то Степан Барна діє як “зайчик-побігайчик”: з “Нашої України” перестрибнув у “За Україну!”, потім у “Фронт змін”. Після злиття останньої з “Батьківщиною” Степан знову не послухав свого партійного вождя – Арсенія Яценюка – і перекинувся до Петра Порошенка. Благо, нині діючий президент не має політичної структури, а то б Степан Барна мав членства у партіях як пес бліх.

Також чомусь повідомляють, що Степан Барна – один з найімовірніших кандидатів у губернатори Тернопільщини. У розмові з журналістом “ПРО ВСЕ” напередодні аварії Барна відхрестився від можливого призначення. Казав, що це питання навіть не розглядається. І дійсно, окрім політичного досвіду “перекотиполя” Барна не має чим похвалитися: ні господарським досвідом, ні на науковій ниві і т.п. Після ніякого Сиротюка призначення Барни викликало б сміх крізь сльози, бо то була зміна шила на мило.

Разом з тим, джерела “ПРО ВСЕ” стверджують, що Степан Барна їхав з Адміністрації Президента. Його нібито погодили на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації.

Проте, зрозуміло й те, що іномарка, в якій їхав Барна, мчала з шаленою швидкістю. Це можна зрозуміти, поглянувши на фото. Про те, що аварія була замовлена конкурентами Барни на посаду – говорять прихильники теорії заговорів. Реального ж фактажу наразі не має.

На думку “ПРО ВСЕ”, на жаль, теперішні політики, на жаль, навіть трагічні моменти в житті використовують для піару. Принаймні, складається таке враження з неофіційної інформації.

Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” щиро бажає швидкого одужання всім постраждалим в аварії.

1 comment

  1. Антон

    Не смішіть! Кому здався Барна щоб робити на нього замах? То шо любить піаритися то любить але хай не переборщує свою значимість. Прямо таки чорновіл. Чоловік нічого за своє життя не зробив вискочка. які за ним такі справи щоб запамяталися тернополянам? І казки про губернаторство то курям на сміх. Тоді точно ніхто в Києву тернопільщину не поважає. Робити хай іде десь а то навіть на пенсію стажу не буде мати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.